Stojaki rowerowe stalowe

Wykonane ze stali stojaki na rowery, to zakup gwarantujący trwałość i bezobsługowość przez wiele następnych lat. Jeżeli poszukują Państwo stojaka, który zapewni bezpieczne miejsce do parkowania roweru, będzie zdobić przestrzeń i nie sprawi trudności w montażu, mamy takie produkty. Ich zamówienie jest szybsze i łatwiejsze, niż może się Państwu wydawać. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stojaków na 1, 2, 3, 4 i więcej rowerów. Prezentują one zróżnicowane podejście do kwestii projektu, wyróżniając się klasycznym lub nowoczesnym style. Zostały wyprodukowane z wytrzymałej stali, zabezpieczonej przed działaniem korozji. Polscy producenci stojaków na rowery zadbali również o to, aby były one bezpiecznie i trwale przymocowane do podłoża. W tym celu udostępniają dwie metody montażu. Pierwsza z nich to zabetonowanie stojaków we wcześniej wykonanych otworach w ziemi. Druga metoda to przyśrubowanie stojaków do kostki brukowej.

Gdzie można montować nasze stojaki rowerowe stalowe?

Jeżeli szukają Państwo pomysłu na znalezienie najlepszego miejsca na montaż stojaków na rowery, mamy kilka sugestii. Na taką instalację nadaje się każde miejsce, do którego klienci, pracownicy lub podróżni przyjeżdżają na jednośladach. Oczywistym wyborem lokalizacji na stojaki rowerowe stalowe są okolice parkingów i biurowców. Nie powinno dla nich zabraknąć miejsca również w okolicach sklepów, centrów handlowych, placów zabaw, szkół, sal gimnastycznych, boisk, parków, a także dworców autobusowych i kolejowych.

W jaki sposób użytkuje się stojaki rowerowe?

W korzystaniu ze stojaków rowerowych nie ma nic skomplikowanego. Ich konstrukcja podpowiada rowerzystom w jaki sposób mają wprowadzić rower do stojaka. Najczęściej wjeżdża się w stojaki przednim kołem, a następnie mocuje rower do stojaka, wykorzystując specjalną blokadę łańcuchową. Można ją przeprowadzić przez koło lub zamknięty element ramy roweru. Stojaki rowerowe mogą zostać przez nas specjalnie oznakowane – wybrane modele posiadają specjalne miejsce na umieszczenie logo – nadruk, naklejka wycinana z folii lub wycinane laserowo logo.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry