Ławki miejskie podwójne

Podwójne ławki mogą budzić pewne zdziwienie. Do momentu, aż sami postanowimy z nich skorzystać. Ich unikalną cechą jest to, że zapewniają aż 2 razy więcej miejsc siedzących. To zasługa szerokiego siedziska, na którym bez trudu można usiąść po obu dłuższych bokach. Ławki miejskie podwójne to bardzo ciekawa alternatywa wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni pod miejsca siedzące.

Jak zbudowane są ławki miejskie podwójne?

To, po czym najłatwiej jest rozpoznać takie ławki, to oczywiście szerokie siedzisko. Ławki tego typu wcale nie muszą być pozbawione oparcia, choć trzeba przyznać że rzeczywiście większość z nich go nie posiada. Jeśli jednak znajdziemy podwójną ławkę miejską z oparciem, to będzie ono znajdowało się idealnie pośrodku szerokości, tak aby mogły z niego korzystać osoby siedzące po obu długich krawędziach. Ławki miejskie podwójne mocowane są na stalowym stelażu. Jest to bardzo wytrzymała i solidna część nośna, bez trudu przenosząca nawet największe obciążenia. Zabezpieczona fabrycznie przed korozją, pozwala długo i bezpiecznie użytkować ławkę nawet w trudnych warunkach i miejscach narażonych na działanie wilgoci oraz innych warunków atmosferycznych.

W jakich miejscach instalować ławki miejskie podwójne

Szukają Państwo najlepszego miejsca do tego, aby zainstalować w nich ławki miejskie? Jeśli tak, mamy kilka ciekawych propozycji.

  • Perony autobusowe i kolejowe – miejsca, w których gromadzą się podróżni oczekujący na swój środek transportu, bardzo często charakteryzują się ograniczoną ilością wolnego miejsca. Oznacza to, że trzeba wykorzystać je najbardziej optymalnie jak to możliwe. Ławki miejskie podwójne idealnie się do tego nadają. Każdy z ich dłuższych boków może być skierowany do miejsca, w którym podstawia się autobus lub podjeżdża pociąg.

  • Place zabaw – place zabaw oraz miejsca rekreacyjne również nadają się do tego, aby ustawić tam podwójne ławki miejskie. Rozmieszczone np. pomiędzy zabawkami dla dzieci, pozwalają ich rodzicom na bezpieczne obserwowanie całej sytuacji i tego, jak bawią się pociechy.

Aktywne filtry