Ławki podwójne

Wywołują zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Oryginalne, praktyczne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Mają mnóstwo zalet i dobrze wiedzieć o ich istnieniu. Kiedy i gdzie najlepiej jest stosować takie podwójne ławki? Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, które mogą Państwu ułatwić ich zakup. Jednym z najbardziej oczywistych miejsc, w których można zamontować ławki podwójne to dworce i perony. Są one zwykle skonstruowane w taki sposób, że pojazd podjeżdża z dwóch stron peronu, zatem ławki podwójne pozwalają zajmować miejsce w taki sposób, aby nieustannie obserwować nadjeżdżające pojazdy.

Ławki podwójne do pomieszczeń zamkniętych

Zależnie od miejsca, w którym ławka podwójna powinna być zamontowana, może ona być wykonana z różnego rodzaju materiałów. Tym co klienci wybierają najczęściej, są oczywiście ławki stalowe. Stal nierdzewna, jak sama nazwa wskazuje, jest odporna na działanie korozji i promieni słonecznych. Sprawia to, że nawet przez długi czas wystawiona na trudne warunki użytkowania, zachowuje swój pierwotny wygląd i kształt, nie tracąc nic ze swojej oryginalnej estetyki. Bardzo ważną zaletą takich ławek jest to, że są one bardzo higieniczne. Ich czyszczenie i dezynfekowanie nie sprawia najmniejszych problemów. Ma to olbrzymie znaczenie szczególnie na dworcach oraz innych miejscach, w których występuje bardzo duża rotacja ludzi.

Ławki podwójne z drewna

W ofercie naszego sklepu nie brakuje również ławek drewnianych podwójnych. Drewno jest dziś powszechnie wykorzystywanym materiałem do produkcji ławek. Jest solidne, wytrzymałe i ma piękny, elegancki wygląd. Oczywiście, aby drewno mogło służyć przez długi czas, powinno być należycie zaimpregnowane przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Do takich można zaliczyć deszcz oraz promienie UV. Wybierając nasze ławki podwójne z drewna, nie trzeba się obawiać o to że po kilku latach stracą wytrzymałość. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Stosowane przez nas drewno jest odpowiednio sezonowane, a także wielokrotnie impregnowane przed działaniem wilgoci i promieniowania UV.

Aktywne filtry