Kosze uliczne betonowe

Polskie miasta stają się coraz bardziej betonowe i mniej zielone. Taki trend można zaobserwować szczególnie w centrach dużych miast, w których każdy metr kwadratowy powierzchni jest efektywnie zagospodarowany. Mimo tego nigdy nie powinno zabraknąć w mieście miejsca, w którym można ustawić kosz na śmieci. Na jaki z dostępnych na rynku modeli należy się zdecydować? Który z nich będzie najkorzystniejszą opcją? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, na przykładzie ulicznych betonowych koszy na śmieci.

Dlaczego beton do produkcji kosza na śmieci?

A dlaczego nie? Beton to fantastyczny materiał o wielu zastosowaniach. Przede wszystkim wykorzystuje się go w celach konstruktorskich. Z betonu powstają biurowce, mosty, drogi, tamy. A także uliczne kosze na śmieci. One również muszą często służyć w bardzo wymagających warunkach. Kwaśne deszcze, spaliny, akty dewastacji, celowe próby niszczenia i kradzieży, sól drogowa. Niełatwe jest życie takiego kosza na śmieci, szczególnie kiedy został on ustawiony przy ruchliwej ulicy lub deptaku. Beton jest bardzo wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Również jego duża waga jest w tym przypadku zaleta. Betonowe kosze uliczne są stabilne, również w opcji wolnostojącej. Nie ma zatem konieczności ich kotwienia do podłoża, co znacząco skraca czas montażu i czyni ich użytkowanie wygodniejszym.

Co powinien mieć dobry betonowy kosz na śmieci?

Wybierając kosz na śmieci, powinniśmy również pamiętać o tym, aby był wygodny w użytkowaniu. Nie tylko dla osób, które będą w nim pozostawiać śmieci, ale również dla serwisu sprzątającego. Dobry, betonowy kubeł na śmieci to taki, który jest wyposażony w wyjmowany blaszany kosz. Jego wymiar jest trochę mniejszy od otworu w betonowej osłonie, aby móc go wygodnie włożyć i wyjąć. Betonowy kosz na śmieci powinien również być wyposażony w dedykowane uchwyty montażowe, zwykle solidny pręt druciany zatopiony w betonie. Jest on szczególnie przydatny podczas rozładowywania ciężkich koszy na śmieci z pokładu samochodu ciężarowego. Nie trzeba wówczas robić tego ręcznie, wystarczy HDS.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry