Blokady uliczne

Któż z właścicieli prywatnych miejsc parkingowych nie spotkał się z sytuacją, kiedy jego osobiste miejsce zostało zajęte przez inny samochód. W powtarzających się przypadkach, może to być naprawdę uciążliwe i frustrujące. Jak sobie z tym radzić? Najprostsza, a zarazem najskuteczniejsza metoda to stosowanie blokad ulicznych. Są to specjalne stalowe konstrukcje, składające się z dwóch elementów. Pierwszy z nich to metalowa stopa, którą mocujemy na stałe do gruntu. Można to zrobić poprzez jej przyśrubowanie. Do stopy zamocowana jest rozkładana blokada. Kiedy zostanie postawiona pionowo i zablokowana w tej pozycji, nikt nie będzie mógł wjechać na miejsce parkingowe. Stanie się to możliwe dopiero po zwolnieniu blokady – czyli np. zdjęciu kłódki.

Blokady uliczne a bezpieczeństwo

Każde ingerowanie w infrastrukturę ruchu drogowego lub strefy ruchu, wymaga podjęcia niezbędnych środków ostrożności. To samo dotyczy również przypadków, kiedy montujemy blokady uliczne. W przypadku naszych produktów, ich producenci stanęli na wysokości zadania. Każda dostępna u nas blokada jest wyraźnie oznakowana kolorami ochronnymi – zwykle są to białe i czerwone pasy wykonane z folii odblaskowej. Dzięki temu, rozłożona blokada jest widoczna z dużej odległości, co minimalizuje ryzyko wjechania w nią.

Blokady uliczne jako sposób na ograniczenie ruchu

Jest wiele innych zastosowań dla blokad ulicznych. Jedna z nich to ograniczenie ruchu samochodowego w miejscach, w których nie powinien się odbywać. Są to deptaki, wydzielone strefy lub drogi pożarowe. W sprzedaży posiadamy blokady uliczne ze specjalnym systemem szybkiego zwalniania, przeznaczone do montażu w miejscach newralgicznych – drogi pożarowe na stadionach, osiedlach mieszkaniowych itp. Jeżeli trudno jest się Państwu zdecydować na wybór odpowiedniej blokady dla swoich potrzeb, chętnie pomożemy w wyborze. W tym celu prosimy o kontakt. Przedstawimy dostępne warianty blokad ulicznych, opisując ich najważniejsze cechy. Pomożemy w wyborze takiego produkty, który będzie zapewniać długie i satysfakcjonujące użytkowanie przez wiele następnych lat.

Aktywne filtry