Ławki ze stali

Lubią Państwo produkty solidne i niezawodne? Nie wymagające wielu prac konserwacyjnych i odporne na trudne warunki użytkowania? Planując zakup ławki do parku lub ogrodu, należy się kierować nie tylko jej wyglądem, ale również tym z czego została wykonana. Wybór materiału jest bowiem niezwykle ważny dla późniejszego komfortu użytkowania. Ławki ze stali to produkty, na których na pewno się Państwo nie zawiodą. Bardzo wytrzymałe, dostępne w wielu modelach oraz fabrycznie zabezpieczone przed korozją. Mogą służyć zarówno jako ławki wolnostojące, jak również ławki do zakotwienia w gruncie. Bez względu na to, jakiej ławki Państwo potrzebują, na pewno uda się ją znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Ławki ze stali – dostępne sposoby mocowania

W wybranych miejscach, ławka powinna być trwale związane z gruntem. Chroni to ją przed kradzieżą lub wywróceniem. Do takich miejsc na pewno można zaliczyć wszelkie miejsca publiczne, jak parki, skwery, chodniki i deptaki. Kupując ławki ze stali w naszym sklepie, mogą Państwo samodzielnie zdecydować o tym, jak zostanie przymocowana do gruntu. Dostępne formy to kotwienie kołkami rozporowymi, zatopienie w betonowych stopach. W przypadku wyboru ławki do ogrodu, najczęściej nie ma konieczności jej kotwienia. W wielu przypadkach jest to wręcz niewskazane, min. z uwagi na łatwość późniejszego przenoszenia ławki na inne miejsce.

Jak zabezpieczone są ławki ze stali przed korozją.

Kolejnym powodem do tego, aby kupować stalowe ławki jest ich fabrycznie wykonana warstwa antykorozyjna. Może to być powłoka malarska naniesiona techniką malowania proszkowego, galwanizowane lub ocynk. Każda z nich ma swoje wady i zalety, ale jedno jest pewne – świetnie zabezpieczają ławki ze stali przed działaniem wilgoci, która może doprowadzić do powstania korozji na elementach stalowych.

Oferujemy ławki ze stali w bardzo szerokim wyborze

Jeżeli i Państwu podobają się nasze ławki stalowe, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy korzystne ceny i bardzo szybkie terminy realizacji zamówienia. W większości przypadków sprzedajemy ławki produkcji polskiej, gwarantujące maksymalną trwałość i odporność na trudne warunki użytkowania.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry