Ławki ogrodowe żeliwne

Ławki ogrodowe żeliwne to produkt wysokiej jakości i bardzo często rekomendowany do użytkowania na tarasach i ogrodach. Największą korzyścią wynikającą ze stosowania takich ławek jest to, że są one bardzo solidne i stabilne, a przy tym odporne na działanie wilgoci. Żeliwo ma również inną, bardzo ważną cechę. A mianowicie nadaje się do wykonywania elementów odlewanych. Mogą one mieć dowolny kształt oraz najrozmaitsze zdobienia oraz inne formy dekorowania. W sprzedaży posiadamy żeliwne ławki ogrodowe polskich i zagranicznych firm. Szukają Państwo powodu, aby to właśnie one pojawiły się ogrodzie lub na tarasie? Zachęcamy do poznania wszystkich powodów, dla których warto je mieć.

  • Artystyczny wyglądz żeliwa można wykonać dowolnie wyglądający odlew, pełne ciekawych detali. Ławki ogrodowe żeliwne bardzo ładnie prezentują się w otoczeniu willowym i pałacowym, swoim dopracowanym wyglądem świetnie komponując się z takim otoczeniem.

  • Ciężar – ławka do siedzenia bez wątpienia powinna być ciężka i solidna. Tylko wtedy gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Ławki żeliwne świetnie się do tego nadają. Żeliwo jest ciężkie, a przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ławki ogrodowe z żeliwa to często ławki wolnostojące, możliwe do użytkowania w każdy miejscu – na utwardzonym tarasie, jak również na miękkim trawniku.

  • Drewniane siedziska i oparcie – żeliwne ławki ogrodowe zwykle posiadają wygodne oparcie i siedzisko. Jest ono najczęściej wykonane z impregnowanego drewna liściastego, malowanego na jeden z kilku kolorów. Taka forma impregnacji sprawia, że ławka przez długi czas zachowuje swoją pełną odporność na działanie wilgoci i promieni UV.

  • Antykorozja – żeliwo niezabezpieczone przed wilgocią, jest bardzo podatne na działanie korozji. Jednak wszystkie ławki ogrodowe żeliwne już na etapie produkcji są w pełnie zabezpieczone przed rdzą. Starannie naniesiona powłoka antykorozyjna, oddziela żeliwo od wilgoci, nie dopuszczając do jej utleniania się. Ławka może wówczas służyć naprawdę długo i niezawodnie.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry