Kosze uliczne z popielnicą

Mimo iż palenie papierosów wychodzi z mody, na ulicach i chodnikach nie brakuje osób pociągających dymka. Co się później dzieje z niedopałkami papierosów? Najczęściej lądują na chodnikach, rozdeptywane butami przechodzących osób. Ani to ładne, ani higieniczne, ani przyjazne dla środowiska. Aby to zmienić, wystarczy zainwestować w kosze uliczne z papierośnicą.

Jak zbudowany jest kosz na śmieci z papierośnicą?

Najbardziej charakterystycznym, a jednocześnie ważnym elementem kosza jest oczywiście papierośnica, przez niektórych nazywana również daszkiem. Nazwa ta wynika stąd, że rzeczywiście w wielu modelach koszy, papierośnica przybiera kształt osłony – daszka, która jest umieszczony ponad kubłem. Papierośnica pełni wówczas podwójną rolę: służy do gaszenia papierosów, a po drugie zabezpiecza kosz i śmieci przed zamoczeniem. Jest to ważne dla ich późniejszego sortowania i odzyskiwania, a tym samym wiąże się z kosztami. Z jakiego materiału wykonana jest papierośnica? We wszystkich koszach na śmieci, papierośnica musi być wykonana z materiału niepalnego. To jest takiego, który w kontakcie z rozżarzonym niedopałkiem nie zajmie się od niego ogniem.

Czy warto inwestować w kosze na śmieci z papierośnicą?

Jak najbardziej tak. Kosze tego typu powinny być ustawione szczególnie w tych miejscach, w których często zbierają się osoby palące papierosy. Są to zatem przystanki autobusowe, parkingi, parki, a także okolice biurowców i centrów handlowych. Nasza rada jest taka – jeśli nie wiedzą Państwo w którym miejscu najlepiej ustawić kosze uliczne z papierośnicą, prosimy obserwować ziemię. Wszędzie tam, gdzie można zauważyć dużą ilość rozdeptanych niedopałków, należy rozważyć umieszczenie kosza na śmieci z papierośnicą. W krótkim czasie powinien tam nastać większy porządek. W ofercie posiadamy kosze na śmieci z papierośnicą wyprodukowane przez polskie firmy. To ważna wiadomość, ponieważ takie kosze są solidne i trwałe, a jednocześnie można je kupić w rozsądnych cenach. Warto również wspomnieć o gwarancji, która jest przez nas udzielana na wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty – kosze, ławki i stojaki na rowery.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry