ławki

Ławki są jednymi z ważniejszych elementów małej architektury. Stworzone przede wszystkim dla zapewnienia komfortowego miejsca do odpoczynku, służą również do aranżowania przestrzeni. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo solidne ławki miejskie, ogrodowe, uliczne i parkowe. W większości są to wysokiej jakości jakości produkty polskie, wykonane z najtrwalszych materiałów. Ławki produkuje się przede wszystkim: ze stali i odlewów żeliwnych, a także betonu. Siedziska zwykle wykonane są z różnych gatunków drewna, impregnowanego przed działaniem wilgoci i promieni słonecznych.

Tanie ławki, które znajdziesz w sklepie Meble Parkowe?

Jeżeli planują Państwo zakup ławek, warto zwrócić uwagę na wszystkie dostępne w naszym sklepie modele. Podział ławek można wykonać ze względu na ich przeznaczenie. W takim przypadku, będziemy mieć do czynienia z następującymi produktami.

  • Ławki miejskie – są to ławki zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w przestrzeni miejskiej. Instalowane w pobliżu alejek, deptaku, na placach, a czasami również na przystankach autobusowych. Używając takich produktów, powinniśmy mieć pewność że są bezpieczne dla ludzi i otoczeni i nie grożą np. wywróceniem się.

  • Ławki uliczne – jest to odmiana ławek miejskich, zadedykowana do montażu wzdłuż pieszych ciągów komunikacyjnych. Mogą to być deptaki, chodniki, alejki i ulice. Ławka uliczna w odróżnieniu od ławki miejskiej różni się tym, że może być pozbawiona pewnych elementów, np. oparcia. Co jest tego powodem? Między innymi nie zasłanianie pola widzenia kierowców lub brak wystarczającej ilości miejsca.

  • Ławki parkowe – są to ławki, z których najczęściej korzystamy w parkach i skwerach. Wystarczająca ilość miejsca na montaż większej ławki sprawia, że możemy wybrać bardzo komfortową ławkę z wygiętym oparciem i podłokietnikami. Ławki parkowe dostępne są w wielu odmianach, takich jak rustykalne, klasyczne i nowoczesne.

  • Ławki ogrodowe – ostatnia grupa ławek dostępnych w naszej sprzedaży to ławki ogrodowe. To właśnie ten rodzaj ławek jest najchętniej wybierany do ustawienia w przydomowych ogrodach i tarasach. Mogą to być małe ławki dla dwóch osób lub większe konstrukcje, bez trudu mieszczące nawet 4 do 5 osób.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-30 z 51 pozycji

Aktywne filtry