Kosze do galerii handlowej

Galeria oraz centra handlowe stały się nieodłączoną częścią naszego codziennego życia. To w nich robimy podstawowe zakupy, zaopatrujemy się w ubrania, szukamy rozrywek lub spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, odwiedzając liczne kawiarnie i pizzerie. Tak duże natężenie osób sprawia, że w galeriach handlowych pozostawiamy tony śmieci każdego roku. Jak to jest możliwe że mimo tego, one w dalszym ciągu są czyste i posprzątane? Oczywiście swój wkład w to mają serwisy i ekipy porządkowe. Jednak ich praca jest łatwiejsza do wykonania dzięki dużej ilości koszy na śmieci, które znajdują się w każdym centrum handlowym. Prowadząc lub zarządzając takim obiektem, zawsze warto się upewnić czy ich ilość jest wystarczająca.

Kosze na śmieci wewnętrzne

W galeriach handlowych kosze na śmieci powinny być ustawione wzdłuż wszystkich korytarzy, halli, stoisk gastronomicznych oraz toalet. Kosze tego typu nie muszą być przy tym duże i ostentacyjne. Znacznie korzystniej jest wybrać mniejsze, dyskretne kosze i zainstalować je w większej ilości. Pozwala to na ich umieszczenie na ścianach lub w innych miejscach, w których nie będą nikomu przeszkadzały. Kosze na śmieci do wnętrz galerii handlowych mogą być wieszane na ścianach, poręczach lub być mocowane do podłogi. W każdym przypadku należy wybrać taki kosz, który będzie bezpieczny w użytkowaniu i łatwy do utrzymania w czystości. Można również pokusić się o to, aby w najczęściej uczęszczanych miejscach znajdowały się kosze na śmieci do segregacji.

Kosze na śmieci zewnętrzne

Galerie handlowe to nie tylko pasaże i butiki, ale również olbrzymie parkingi i dojścia do nich. One również powinny zapewniać możliwość bezpiecznego wyrzucenia śmieci. Oczywiście nie pod samochód, ale prosto do kosza na śmieci. Zewnętrzne kosze na śmieci do galerii handlowych powinny być na tyle pojemne, aby można je opróżniać raz dziennie. Jeśli planujemy ustawić kosz na śmieci w miejscu, który jest popularnym miejscem wychodzenia pracowników na przerwę i papierosa, warto wybrać kosz na śmieci wyposażony w popielnicę. Pozwala ona na bezpieczne gaszenie niedopałka papierosów na metalowej kopule.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry