Pozostałe

W ofercie posiadamy wiele innych elementów małej architektury miejskiej i osiedlowej. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania i sprawdzonym pochodzeniem. Współpracujemy z polskimi producentami, którzy istnieją na rynku od wielu lat. Ich produkty wyróżnia nie tylko cena i jakość, ale również starannie selekcjonowane materiały, z których powstają. To między innymi sprawdzone gatunki stali, beton odporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych, jak również solidne impregnowane drewno i materiały PVC.

Donice parkowe – jeden z ciekawszych elementów małej architektury. Donice bardzo często instalowane są w parkach, skwerach i wzdłuż alejek. Wypełnione ziemią, stanowią bardzo dobre miejsce do nasadzeń kwiatami lub innymi roślinami ozdobnymi. W sprzedaży posiadamy donice parkowe dostępne w wielu modelach i wielkościach. Wszystkie z nich są trwałe, bezpieczne w użytkowaniu oraz stabilne.

Blokady uliczne - nazwa wielu osobom może kojarzyć się niezbyt przyjaźnie, jednak nasze blokady nie mają nic wspólnego z blokadami zakładanymi przez straż miejską. Są to specjalne stalowe stojaki składane, służące do zabezpieczania wykupionych na własność miejsc parkingowych. Blokady uliczne mogą również być wykorzystywane do tymczasowego zabezpieczania wjazdu na ulice i place. W razie potrzeby można je szybko złożyć, położyć na ziemi, umożliwiając w ten sposób przejazd samochodom.

Stoły miejskie – park, skwer, planty czy trawniki to doskonałe miejsce na rodzinny piknik. Aby mógł być komfortowy i bezpieczny, na pewno pomocne okażą się stoły miejskie. Dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z różnego rodzaju materiałów, okazują się trwałą i niezawodną propozycją dla każdego inwestora. Wszystkie nasze wyroby spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być montowane w miejscach publicznych. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę zamówienia, obejmującą dostawę produktu pod wskazany adres i zapewnienie niezbędnych elementów i akcesoriów montażowych.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry