Słupki uliczne

Można je spotkać na niemal każdym kroku. Mają wiele zastosowań. Wydzielają przestrzeń publiczną, odgradzają chodniki od drogi, wydzielają miejsca parkingowe lub spowalniają ruch bądź całkowicie go tamują. O czym mowa? Oczywiście o słupkach ulicznych. Te elementy małej architektury są jednocześnie ważnym elementem inżynierii ruchu samochodowego i pieszego. W ofercie posiadamy słupki uliczne dostępne w wielu wariantach. Zachęcamy do ich poznania, przez co łatwiej będzie wybrać produkt idealny dla swoich potrzeb.

Stalowe słupki uliczne

Jednym z praktycznych zastosowań słupków ulicznych, jest oddzielenie chodników i alejek od trawników. Celem tego może być ochrona zieleni miejskiej przed zadeptaniem. Stalowe słupki uliczne mogą zostać zabetonowane w gruncie lub przykręcone śrubami do kostki brukowej. Pomiędzy pojedynczymi słupkami można rozwiesić dedykowane łańcuchy – pojedynczo lub kilka sztuk. Zależnie od otoczenia, w którym słupki mają zostać zamontowane, można wybrać je w wersji minimalistycznej, czyli pozbawionej jakichkolwiek dekoracji i ozdobników, jak również jako słupki bogato zdobione.

Betonowe słupki uliczne

Bardzo ciekawą propozycją dla wymagających klientów są słupki uliczne wykonane ze zbrojonego betonu. Ich zaleta to niezwykle wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. W razie przypadkowego potrącenia takiego słupka przez samochód, nie powinno w nim dojść do żadnych trwałych uszkodzeń. Również sam sposób montażu nie jest skomplikowany i można go wykonać samodzielnie. Słupki uliczne wykonane z betonu, bardzo dobrze sprawują się ustawione na parkingach oraz wzdłuż ulic. Można je łączyć w rzędy, stosując dedykowane do tego celu łańcuchy. Jeżeli trudno jest Państwu podjąć ostateczną decyzję w sprawie wyboru właściwych słupków ulicznych, zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać odpowiedni model, wskazując na jego największe zalety. Przygotujemy również atrakcyjną ofertę cenową uwzględniając możliwe rabaty i upusty.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry