Stojaki rowerowe 5 stanowisk

Pięciostanowiskowe stojaki rowerowe to jedne z najchętniej kupowanych parkingów na rowery. Dlaczego? Ponieważ zapewniają optymalną ilość stanowisk na zaparkowanie jednośladu. Znakomicie nadają się do montażu w tych miejscach, w których panuje stosunkowo wysoka rotacja rowerzystów. Zaliczamy do takich miejsc okolice sklepów, centrów handlowych oraz urzędów czy placówek pocztowych. W sprzedaży posiadamy bardzo duży wybór stojaków rowerowych z 5 stanowiskami. Warto przyjrzeć im się z bliska, aby móc wybrać produkt idealny dla siebie.

Klasyczne stojaki rowerowe na 5 stanowisk

W parkach oraz okolicach zabytkowych budynków, najładniej będą wyglądać stojaki rowerowe w stylu rustykalnym i klasycznym. Charakteryzują się one pewną ilością ozdobników i dekoracji, takich jak kule wieńczące słupki lub finezyjnie wykrzywione detale. Tego typu stojaki rowerowe najczęściej są wykonane z elementów stalowych malowanych na kolor czarny lub grafitowy. Można również spotkać żeliwne stojaki rowerowe 5 stanowisk, z tym że występują one w sprzedaży rzadziej, a to wszystko przez swój ciężar.

Nowoczesne stojaki rowerowe z 5 stanowiskami

Kolejną ciekawą propozycją są nowoczesne stojaki na rowery. Zostały one zaprojektowane i utrzymane w stylu współczesnym, charakteryzując się prostymi kształtami i nieskomplikowanymi formami. Geometryczne kształty i błyszczące wykończenie bardzo ładnie komponuje się z minimalistycznym stylem architektury biurowców, obiektów handlowych itp. Zaletą oferowanych przez nas stanowisk rowerowych jest to, że są one produktami wykonanymi w Polsce. Krajowi producenci z wieloletnim doświadczeniem, korzystający z najwyższej jakości materiałów – stali nierdzewnej oraz żeliwa. Dopracowane w każdym detalu projekty i staranne wykonanie sprawiają, że niezależnie od wyboru, każdy stojak rowerowy będzie służyć długo i niezawodnie. Decydując się na zakup jednego lub kilku z nich w naszym sklepie, każdy klient może liczyć na 100% satysfakcji i profesjonalną obsługę klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także dbamy o szybki i bezpieczny transport przesyłek na terenie całego kraju.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry