Mała architektura

Słupki uliczne stalowe

Stalowe słupki uliczne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać trwały efekt wydzielenia przestrzeni publiczne. Proste w montażu, bezobsługowe, zabezpieczone fabrycznie przed korozją, a do tego dostępne w wielu wariantach. Trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie do parku, placu zabaw, trawnika, skweru lub parkingu. Decydując się na słupki uliczne stalowe, mogą Państwo liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie, fachowe wsparcie i bezpłatne doradztwo.

Czy bezpiecznie jest zamawiać słupki uliczne przez internet?

Jeśli szukają Państwo produktów najwyższej jakości, spełniających unijne normy bezpieczeństwa, ładne oraz wykonane z najtrwalszych materiałów, warto nam zaufać. Wszystkie słupki uliczne, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu to produkty wykonane w Polsce. Ich producentami są sprawdzone lokalne firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Jesteśmy pewni wysokiej jakości wyrobów, dlatego z przyjemnością nimi handlujemy, oferując Państwu atrakcyjne ceny. Spośród wielu rodzajów stalowych słupków ulicznych, można tu znaleźć zarówno proste i nieskomplikowane rozwiązania, jak również słupki zdobione i ciekawie wygięte do różnych kształtów. Kupując u nas słupki uliczne stalowe, nie muszą Państwo już martwić się o ich zabezpieczenie przed korozją. Wszystkie słupki są fabrycznie pomalowane proszkowo, co zapewnia im odpowiednią wytrzymałość przed rdzą i warunkami atmosferycznymi.

Co jest potrzebne do montażu słupków

Kupując u nas słupki uliczne, otrzymują Państwo nie tylko sam produkt, ale również niezbędne akcesoria montażowe wraz z wyczerpującą instrukcją. Sama instalacja słupków ulicznych jest bardzo prosta i nieskomplikowana. Można je przyśrubować do podłoża przy pomocy śrub dołączonych do zestawu lub zabetonować w gruncie. To drugie rozwiązanie jest polecane wtedy, kiedy zamierzamy zamocować słupki na trawniku. W jakich kolorach dostępne są nasze stalowe słupki uliczne? Najczęściej jest to uniwersalny kolor grafitowy, antracyt, zielony lub czarny. W niektórych przypadkach można zamówić słupki uliczne malowane na dowolny, zdefiniowany przez klienta kolor z palety RAL.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry