Ławki uliczne ocynkowane

Ocynkowana ławka to jedno z największych osiągnięć technologicznych, jeśli chodzi o elementy małej architektury. Dlaczego ławki ocynkowane – miejskie, parkowe oraz uliczne cieszą się dużą popularnością wśród klientów? Ponieważ są po prostu wygodne i praktyczne. Któż z nas nie lubi sobie na chwilę usiąść w trakcie dłuższego spaceru. Ławki uliczne pozwalają zająć bezpieczne miejsce siedzące, wyprostować nogi i cieszyć się ładnymi widokami. Jeśli są ergonomicznie wyprofilowane, a nasze ławki właśnie takie są, to przyjemność z ich użytkowania jest jeszcze większa.

Dlaczego ławki uliczne ocynkowane powinny mieć profilowane oparcia?

Czego oczekujemy od ławek ulicznych? Przede wszystkim komfortu. Aby go zapewnić, część naszych ocynkowanych ławek ulicznych posiada specjalnie wygięte oparcia. Ich zadaniem jest podpieranie dolnej części pleców, a tym samym odciążenie kręgosłupa. Rzecz jasna w sprzedaży posiadamy również wiele innych modeli ławek ulicznych, w tym również ławki bez oparcia, ławki z podłokietnikami, a także proste ławki przeznaczone do montażu na murkach.

Co jeszcze powinna mieć dobra ławka uliczna

Dążąc do ideału ławki ulicznej, należy się zastanowić nad tym, co każda z nich powinna posiadać. Z pewnością do takich rzeczy można zaliczyć podłokietnik. Jest to specjalnie wyprofilowany element ławki, umieszczony na jednym, a częściej na dwóch jej końcach. Jakie zadaniem ma spełniać podłokietnik w ławce miejskiej? Przede wszystkim ogranicza krawędzie ławki, nie dopuszczając do przypadkowego ześlizgnięcia się siedzącej na nim osoby. Po drugie, poprawia wygodę siedzenia na niej. Osoba, która z niej korzysta bez trudu może bezpiecznie z niej wstać, opierając się właśnie na podłokietniku. Zależnie od modelu, ławki uliczne ocynkowane mogą mieć podłokietnik wykonany z profili pełnych, zintegrowany z podstawą ławki, jak również jako niezależny element, przyśrubowany lub przyspawanych do pozostałych elementów. Bez względu na sposób wykonania, można być pewnym tego że ławka jest stabilna, solidna i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas siedzenia na niej.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry