Ławki na skwer

Zielone i kwieciste skwery są oazami natury w miejskiej dżungli. Nawet niewielki skrawek gruntu może zostać ładnie zagospodarowany i wykorzystany jako kwitnący skwer. Aby swoim wyglądem przyciągał ludzi do korzystania z niego, warto w nim ustawić ławki. Prezentujemy Państwu atrakcyjny wybór produktów, którymi są ławki na skwer. Są to niezawodne i trwałe konstrukcje, wykonane ze stali i drewna oraz betonu i drewna. Ławki na skwer oferujemy w dużym wyborze modeli. Są to ławki różnej długości, na których może się pomieścić od 3 do 5 osób. Część z nich posiada oparcia, z kolei inne są go pozbawione. Ich wspólną zaletą jest bardzo duża trwałość i wytrzymałość. Każda z naszych ławek, zanim trafiła do bezpośredniej sprzedaży, przeszła liczne testy i próby wytrzymałościowe. Potwierdziły one, że mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości.

Komu polecamy nasze ławki na skwer

Kto z Państwa może być zainteresowany zakupem takich ławek? Praktycznie każdy, kto odpowiada za urządzenie zielenie miejskiej, parkowej lub zieleni osiedlowej. Ławki na skwer to konstrukcje niezawodne, przeznaczone do samodzielnego montażu. Aby taką ławkę złożyć w całość, trzeba pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Przede wszystkim o zapoznaniu się z instrukcją. Krok po kroku wyjaśnia ona, w jakiej kolejności elementy mają być ze sobą łączone. Zależnie od wielkości, ławki na skwer mogą wymagać dwóch osób, do sprawnego wykonania montażu. Po złożeniu ławki i ustawieniu jej w miejscu docelowym, może zachodzić konieczność jej trwałego zakotwienia w gruncie. Jak należy to wykonać?

Jak przytwierdzić ławki na skwer do podłoża?

Istnieje kilak sprawdzonych metod łączenia ławek z podłożem. Pierwsza z nich to użycie kołków rozporowych. Metoda ta jest dedykowana do łączenia ławki z twardym gruntem, np. brukowaną powierzchnią. Druga metoda to zabetonowanie nóg w otworach wykopanych w ziemi. Jest to bardzo trwały sposób łączenia ławki z gruntem, stosowany zwłaszcza wtedy, kiedy ławkę zamierzamy ustawić na miękkim trawniku.

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-30 z 47 pozycji

Aktywne filtry