Kosze uliczne stalowe

Zwykle nie zwracamy na nie większej uwagi. Mijamy je pośpiesznie, wrzucając do nich odruchowo skasowany bilet autobusowy, pustą plastikową butelkę po napoju lub zużyte chusteczki higieniczne. Zauważamy je dopiero wtedy... kiedy ich nie ma w pobliżu i trzymanie w dłoni niepotrzebnego już śmiecia staje się kłopotliwe. O co chodzi? Oczywiście o uliczne kosze na śmieci. W tym miejscu poświęcimy im znacznie więcej uwagi niż kiedykolwiek. Przedstawiamy bowiem naszą wyjątkową ofertę na stalowe kosze na śmieci, przeznaczone do użytku ulicznego.

Czym musi się wyróżniać dobry kosz uliczny?

Rzecz jasna dużą pojemnością. Kosze na śmieci służą do tego, aby zbierać odpadki. Ich wielkość powinna być dostosowana do przewidywanego natężenia ruchu, które w danym miejscu istnieje. Oczywistym jest że przy głównych szlakach komunikacji pieszej wielkość koszy na śmieci powinna być większa niż w miejscach rzadko uczęszczanych. Należy również wspomnieć o tym, że nie zawsze jest możliwość zakupu kosza na śmieci o większej pojemności. Wówczas można się posiłkować innym rozwiązaniem. Jakim? Zakupieniem koszy na śmieci o standardowej pojemności, jednak w zdecydowanie większej ilości. Zagęszczenie ich rozmieszczenia przyniesie taki sam skutek.

Jak wygodnie opróżniać kosze uliczne stalowe?

Innym ważnym zagadnieniem jest sposób opróżniania ulicznego kosza na śmieci. Zadaniem tym zajmują się służby miejskie. Zwykle robią to każdego dnia lub co drugi lub trzeci dzień. Aby nie było potrzeby ręcznego wybierania śmieci z kosza, powinno się stosować w nich worki foliowe. Dodatkowo zaleca się, aby w koszach znajdowały się wyjmowane stalowe kubły. Są lekkie i niezwykle pomocne w czasie pozbywania się śmieci z kosza. Z metalowego wkładu można wyjąć foliowy worek ze śmieciami lub wysypać z niego śmieci luzem. Wkład jest zabezpieczony fabrycznie przed korozją, poprzez ocynkowanie go z dwóch stron. Dodatkowym wzmocnieniem na uszkodzenia są poziome przetłoczenia, które znajdują się na całym obwodzie wkładu, w odległościach co kilkanaście centymetrów.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-30 z 32 pozycji

Aktywne filtry