Łańcuchy do słupków

Zamówili Państwo w przeszłości słupki uliczne z naszej oferty? Chcą je teraz wzbogacić o praktyczne i bardzo pomocne łańcuchy? Nie ma problemu. W sprzedaży posiadamy stalowe łańcuchy dedykowane do montażu na słupkach ulicznych – betonowych i stalowych. Zanim jednak Państwo wybiorą odpowiednie łańcuchy do słupków, warto dowiedzieć się o nich jak najwięcej.

Z czego produkowane są łańcuchy do słupków?

Oczywiście z najtrwalszych gatunków stali. Łańcuchy do słupków dostępne są w wielu wersjach i modelach, różniąc się wielkością i grubością ogniw, jak również długością łańcucha. Może ona być łatwo regulowana poprzez dodawanie lub odejmowanie ogniw. Zalecana długość odcinka łańcucha powinna mieścić się w odległości dzielącej dwa sąsiadujące ze sobą słupki. Ich montaż do słupków również jest prosty i wykorzystuje dedykowane uchwyty i haczyki, na których łańcuchy są rozpinane. Zamawiane u nas łańcuchy dostarczane są do klienta firmą kurierską na terenie kraju.

Łańcuchy do słupków a korozja

Zamawiając u nas łańcuchy do słupków ulicznych, nie trzeba obawiać się ewentualnej korozji. Każdy łańcuch został już na etapie produkcji bardzo dokładnie zabezpieczony przed korozją. Malowanie proszkowe na ciemny kolor lub cynkowanie ogniowe – to jedna z kilku metod, które sprawiają że kupione u nas łańcuchy będą długo wyglądać jak nowe, nie nosząc żadnych śladów zużycia. Być może w innych miejscach znaleźli Państwo łańcuchy dostępne w niższych cenach i zastanawiają się Państwo, gdzie dokonać zakupu. Podkreślić chcemy że oferowane u nas produkty to wyroby pochodzenia polskiego. Wyprodukowane przez rodzime firmy, z rodzimych surowców i spełniające rygorystyczne polskie normy. Ich stosowanie daje gwarancję długiego i bezpiecznego użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Szczególnie polecamy je tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, czyli pieszych. Łańcuchy do słupków montowane w pobliżu przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów, przejść podziemnych, a także wyjść ze szkoły lub alejek i chodników prowadzących wzdłuż skarp, ruchliwych dróg lub schodów czy podjazdów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz