Mała architektura

Kosze parkowe wolnostojące

Swoboda kształtowania przestrzeni to niepodważalne atuty korzystania z wolnostojących koszy na śmieci. Zmiana miejsca ich położenia jeszcze nigdy nie była tak prosta jak teraz. Kosze parkowe wolnostojące nie muszą być kotwione w gruncie. Ich podstawa zapewnia im wystarczającą stabilność, bez ryzyka przewrócenia się kosza na bok. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kosze na śmieci do parku, jak również przestrzeni miejskiej oraz lokali gastronomicznych. Dysponujemy zarówno koszami przeznaczonymi do montażu na stałe, jak również do tymczasowego ustawienia. To właśnie są parkowe kosze wolnostojące.

Zanim wybierzesz kosz, koniecznie przeczytaj

Decydując się na zakup zewnętrznych koszy na śmieci, należy wziąć pod uwagę ilość osób, która będzie z nich korzystać, jak również częstotliwość opróżniania kosza ze śmieci. Kosze ustawione w mocno odwiedzanych miejscach, zapełnią się znacznie szybciej. Zwykle ich opróżnianie odbywa się co jeden lub kilka dni. Warto zatem wybrać pojemniki o dużej pojemności. Pomieszczą bardzo dużą ilość śmieci, dzięki czemu opróżnianie będzie mogło być wykonane rzadziej. W ofercie posiadamy kosze wolnostojące o zróżnicowanej pojemności – od kilkudziesięciu do nawet kilkuset litrów. Daje to swobodę wyboru, a jednocześnie pełną elastyczność w zarządzaniu koszami.

Z czego są wykonane nasze kosze parkowe wolnostojące?

Dzięki zapewnieniu Państwu bardzo dużego wyboru koszy, każdy może znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom. Kosze betonowe, czy może stalowe? A może nowoczesne kosze parkowe będące połączeniem drewna i stali? Nie ma problemu! W każdym przypadku zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo. Bez względu na materiał, z którego kosze zostały wykonane, surowce są odpowiednio przystosowane do trudnych warunków użytkowania, takich jak deszcz, śnieg czy wiatr. Zaimpregnowane elementy drewniane nie będą chłonąć wilgoci, a w przypadku koszy stalowych, surowiec może być już na etapie zabezpieczony antykorozyjnie. Solidna jakość oraz nowoczesne wzornictwo to niepodważalne atuty naszej oferty, która jest dostępna dla klientów detalicznych oraz firmowych.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry