Mała architektura

Ławki uliczne stalowe

Ulica to jedno z najbardziej wymagających miejsc. Bezkompromisowe ławki uliczne stalowe z naszej oferty to produkty, które mogą Państwu służyć długo i niezawodnie. Odporne na uszkodzenia mechaniczne i celowe akty wandalizmu, zapewnią długi i bezproblemowy okres użytkowania. Nie wiedzą Państwo na jakie ławki uliczne stalowe się zdecydować? Na co zwracać uwagę przy ich wyborze? Jeśli tak, przedstawiamy kilka wskazówek, które mogą ułatwić ten wybór.

Ławki uliczne stalowe – co każda z nich powinna posiadać?

Wybierając ławkę uliczną, należy zadać sobie pytanie czy poszukujemy ławki do dłuższego siedzenia na niej, czy ma to być prosta i niezawodna konstrukcja, na której nie będziemy przesiadywać dłużej niż kilka minut? W tym pierwszym przypadku najlepiej sprawdzą się wytrzymałe ławki z oparciem i podłokietnikami. Oparcie w komfortowej ławce powinno być delikatnie odchylone do tyłu, zapewniając tym samym maksymalną ergonomię korzystania. Ponadto warto zadbać o szerokie podłokietniki. Ich obecność nie jest potrzebna tylko do tego, aby uniemożliwić spadnięcie z krawędzi ławki lub ograniczenie ilości osób, które jednocześnie będą z niej korzystać. Podłokietniki w ławce mają zupełnie inny cel. służą one do tego, aby osobom w podeszłym wieku ułatwiać wstawanie z nich. Mając problemy z kręgosłupem, może się okazać że do samodzielnego wstania będzie nam potrzebna czyjaś pomoc. Jeśli takiej osoby nie ma, jedyną pomocą mogą być stabilne i wytrzymałe podłokietniki.

Wytrzymałe ławki uliczne stalowe

Nie można również zapominać o tym, jak wiele zalet posiada sama stal. Jest to materiał, który świetnie sprawdza się w każdych warunkach użytkowania. Próby jego zniszczenia wcale nie są tak łatwe do przeprowadzenia. Należy włożyć naprawdę wiele siły i sprytu w to, aby zdeformować stal, z której zostały wykonane profile ławki. Warto również podkreślić fakt, że nasi producenci wkładają mnóstwo pracy w to, aby skutecznie zabezpieczyć swoje produkty przed działaniem korozji. Czy to ważne? Oczywiście że tak. Dzięki temu Państwa ławki uliczne nie będą korodować przez wiele kolejnych lat użytkowania

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry