Mała architektura

Kosze na śmieci na plac zabaw

Plac zabaw to jedno z najważniejszych miejsc na osiedlach mieszkaniowych oraz w parkach. To tu dzieci mogą się bawić z rówieśnikami, a mamy odpoczywać podczas wspólnych rozmów. Zaprojektowanie i wykonanie bezpiecznego placu zabaw wcale nie jest łatwym zadaniem. Konieczność zastosowania odpowiedniego podłoża oraz pozostałych elementów wyposażenia jest gwarancją bezpiecznej zabawy. Jednak plac zabaw powinien również być czysty i uporządkowany. To z kolei oznacza potrzebę umieszczenia w nim koszy na śmieci.

Kosz na śmieci a place zabaw

Odwiedzając place zabaw, można ujrzeć na nich dzieci zajadające słodycze, mamy trzymające w rękach butelki z napojami, a także wycierające chusteczkami nawilżającymi buzie swoim pociechom. Podczas wykonywania każdej z tych czynności, produkowane są odpady. Niepotrzebne już nikomu opakowania lub zużyte środki higieniczne. Powinny one od razu trafić do kosza na śmieci. Dzięki temu uda się zachować ładny i zadbany wygląd placu zabaw, bez potrzeby jego czasochłonnego sprzątania.

Wybieramy i montujemy kosz na śmieci na plac zabaw

Wymogi stawiane elementom montowanym na placach zabaw są bardzo rygorystyczne. Podobnie jak konstrukcje do zabawy, tak również kosze na śmieci muszą być bezpieczne dla postronnych użytkowników. Nie powinny posiadać ostrych krawędzi, na których dziecko może się skaleczyć lub zostać ranne. Kosze na śmieci montowane na placach zabaw muszą również być solidnie osadzone do podłoża. Pamiętaj, na placu zabaw wszystko jest możliwe. Kosz na śmieci, pomimo że nie został do tego zaprojektowany i stworzony, kiedyś będzie musiał stawić czoła dziecięcej wyobraźni. Nie może się załamać ani przewrócić pod ciężarem nieupilnowanego dziecka, które postanowi na niego wyjść. Na szczęście nasze produkty są przystosowane do takich i wielu innych, podobnych sytuacji. Każdy kosz na śmieci został wyposażony w niezawodny system mocowania do podłoża – np. poprzez przykręcenie lub zakotwienie w betonie. W każdym przypadku gwarantuje to maksymalne poczucie bezpieczeństwa u osób, które korzystają z placu zabaw.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-30 z 40 pozycji

Aktywne filtry