Woreczki na psie kupy

Temat bardzo kontrowersyjny, ale jednocześnie ważny i nie mogący pozostać dłużej lekceważonym. Psie kupy. Ten problem zna każdy, kto mieszka na dużych osiedlach lub regularnie spaceruje po parku. Nic tak mocno nie psuje przyjemności z wypoczynku na łonie natury, jak natrafienie na pozostawiona przez psa minę. Oczywiście zwierzę nie jest w stanie jej po sobie sprzątnąć. Obowiązek uczynienia tego spoczywa na właścicielu, który z takim psem wyszedł na spacer. Niestety nie wszyscy z nich wypełniają ten obowiązek należycie. Jednym z powodów może być brak odpowiednich środków higienicznych, pozwalających bezpiecznie usunąć kupę z ziemi.

Papierowe torebki i foliowe woreczki na psie kupy

Istnieją dwa rodzaje opakowań, przeznaczonych do umieszczania w nich psich odchodów. Pierwszy z nich to wykonane z szarego papieru makulaturowego torebki. Są one wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim przyjazne dla środowiska. Rozkładają się na biomasę, ulegając naturalnemu przetworzeniu na kompost. Drugim rodzajem opakowań na psie kupy są woreczki foliowe. One również są wykonane z tworzywa biodegradowalnego, które zamienia się na przyjazne dla środowiska związki pod wpływem wody i promieni słonecznych. W zależności od budżetu, a także miejsca w którym mają być opakowania stosowane, można wybrać dowolny z tych produktów. W każdym przypadku można liczyć na wysoką jakość wykonania i mieć pewność, że papierowe torebki oraz foliowe woreczki pomogą w zaprowadzeniu porządku.

Nie zapominaj o łopatce

Pewnym problemem może być umieszczenie psiej kupy w środku torebki lub foliowego woreczka. Czy jednak rzeczywiście? Producenci pomyśleli również o tym, wprowadzając na rynek gotowe torebki z papierowymi łopatkami. Są one proste w obsłudze i służą do jednorazowego umieszczenia nieczystości w torebce. Warto również wspomnieć o możliwości umieszczenia nadruków na torebkach papierowych. Może to być skrócona instrukcja ich użytkowania, jak również nadruk reklamowy sponsora, któremu troska o czyste i posprzątane parki i zieleńce nie jest obca i chce mieć w tym swój udział.

Aktywne filtry