Ławki do zabetonowania

Jak zapewnić ławce parkowej maksymalną stabilizację i odporność na wywrócenie? Oczywiście najprostszym sposobem jest jej zabetonowanie w podłożu. Aby to było możliwe, konieczne jest wybranie odpowiednio skonstruowanych ławek. Takie oczywiście posiadamy w naszej ofercie. Przedstawiamy wyjątkowej jakości ławki do zabetonowania. Produkt ten fabrycznie jest przystosowany do stałego zabetonowania w gruncie. Aby to zrobić, wystarczy w ziemi wykopać otwory, wypełnić je betonem, a następnie osadzić w nich nóżki ławki. Nie można zapomnieć oczywiście o prawidłowym wypoziomowaniu całej konstrukcji.

W jakich miejscach montować ławki do zabetonowania?

Konstrukcja ławek do zabetonowania została przystosowana do tego, aby móc je trwale osadzić w miękkim podłożu. Najczęściej jest to trawnik lub skwer. Jakie korzyści można uzyskać poprzez zabetonowanie ławek? Najważniejszą korzyścią jest zapewnienie ochrony. Ławki stalowe bardzo często osiągają dużą wartość. To wszystko ze względu na zastosowane materiały – stal nierdzewną lub żeliwo. Jest wiele osób, które mogą chcieć taką konstrukcję spieniężyć na przykład na skupie złomu. Kiedy ławki do zabetonowania są trwale związane z gruntem, ich kradzież jest znacznie trudniejsza do zrealizowania.

Ławki do zabetonowania a bezpieczeństwo

Kolejnym bardzo ważnym aspektem korzystania z ławek do zabetonowania jest wysoki poziom bezpieczeństwa, które oferują użytkownikom. Ławka taka, dzięki jej zabetonowaniu jest odporna na niekontrolowany przechył. Do sytuacji przewrócenia się ławki może dojść np. na skutek zbyt gwałtownego siadania na nią. Jeśli zrobimy to bez wyczucia. Ławka niestety może przechylić się do tyłu. Spowoduje to upadek. Zabetonowanie ławki w ziemi chroni nas przed tak groźnymi sytuacjami. Czy ławki do zabetonowania są konstrukcjami jednorazowymi? Oczywiście że nie. Jeśli zechcemy je kiedyś zdemontować, wystarczy tylko odciąć dedykowaną kotwę. Jest ona skonstruowana w taki sposób, aby możliwe było ponowne przyspawanie nowego elementu, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Aktywne filtry