Siedzisko ławki

Ławka bez nóżek – czy to jest możliwe? Oczywiście że tak. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć niezwykle ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Co to takiego? Siedzisko ławki. Jest to konstrukcja wyglądająca jak żywcem wyjęta z klasycznej ławki parkowej. Siedzisko, jak sama nazwa wskazuje wygląda jak... siedzisko. Jak można z tej konstrukcji korzystać? To bardzo proste. Została ona zaprojektowana i przygotowana z myślą o montażu na murkach lub innych już istniejących konstrukcjach. Siedziska ławek mają wyjątkowo prostą i trwałą konstrukcję, składającą się ze stelaża stalowego. Do jego górnej części zostały przymocowane deski impregnowane przed wilgocią za pomocą ekologicznych lakierów. Mocowanie desek do konstrukcji stalowej odbywa się przy pomocy niklowanych śrub.

Jak przymocować siedzisko ławki do podłoża?

Decydując się na kupno siedziska ławki, nie trzeba się obawiać trudnego lub skomplikowanego montażu. W rzeczywistości jest on znacznie łatwiejszy do przeprowadzenia, niż może się wydawać. Wszystko co trzeba zrobić, to tylko zapoznać się z instrukcją. Jest ona dołączona do każdego zestawu / paczki. Wraz z instrukcją, z opakowaniu odnajdą Państwo niezbędne elementy mocujące oraz narzędzia, ułatwiające złożenie wszystkiego w całość. Aby siedzisko ławki było trwale i stabilnie związane z podłożem, należy wykonać w nim otwory, w których umieszczamy plastikowe kołki rozporowe. Po wkręceniu do nich śrub, samoczynnie się rozszerzają i blokują.

Siedzisko ławki – czy to bezpieczne rozwiązanie?

Oczywiście że tak. Wszystkie sprzedawane przez nas siedziska ławek to produkty atestowane i bardzo bezpieczne w użyciu. Zostają one wykonane z najtrwalszych na rynku materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal malowana proszkowo, żeliwo, a także liściaste drewno impregnowane czy tworzywa kompozytowe WPC. Czy takie siedziska ławek wymagają dodatkowych czynności konserwacyjnych i impregnacyjnych? To zależy od wybranego modelu. Jeśli jest to siedzisko impregnowane i użytkowane przez dłuższy czas, może się okazać że po kilku latach konieczne będzie ich ponowne lakierowanie. Nie jest to jednak uciążliwe ani skomplikowane.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry