Wg przeznaczenia

Pragnąc ułatwić Państwu wybór ławki najlepszej dla swoich potrzeb, przygotowaliśmy ich bardzo ciekawy i intuicyjny podział w zależności od przeznaczenia. Co mogą Państwo zatem odnaleźć w naszym sklepie? Oferta jest bardzo ciekawa i obejmuje wiele rodzajów ławek. Wśród nich są między innymi ławki do parku, ławki do ogrodu oraz ławki na skwer. Czym takim ławki tego typu powinny się charakteryzować? Przede wszystkim muszą być bezpieczne, solidne i trwałe. Dobrze jeśli posiadają podłokietniki oraz ergonomiczne oparcia. Dzięki nim, można na nich komfortowo siedzieć przez znacznie dłuższy czas, ciesząc się widokiem bawiących dzieci.

Ławki na osiedle – trwałe i odporne na zniszczenie

Kolejną ciekawą propozycją ławek dostępnych w naszym sklepie są ławki na osiedle. Są to konstrukcje przeznaczone do użytkowania na małych i dużych osiedlach mieszkaniowych. Mogą być ustawione na skwerze, przy alejce, chodniku lub deptaku. Warto przy tym pamiętać o trwałości. Ławki na osiedle muszą być bardziej odporne na uszkodzenia i próby zniszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo dokładnie tego typu konstrukcje. Są one trwałe, bo wyprodukowane z najlepszych gatunków stali oraz drewna. Można również u nas zakupić ławki z tworzywa kompozytowego WPC. Potrafi ono świetnie imitować naturalne drewno, będąc pozbawionym jego największych wad – konieczności impregnowania.

Ławki do galerii handlowej

Prowadzą Państwo centrum handlowe lub inny obiekt handlowo-usługowy? Jeśli tak, warto zadbać o ustawienie w nich miejsc do odpoczynku. Ławki wolno stojące świetnie się do tego nadają. Z ich pomocą można stworzyć strefy odpoczynku i relaksu, dzięki którym klienci będą mogli odpocząć od chodzenia lub zaopiekować się dziećmi. Nie znaleźli Państwo w naszej ofercie ławki, która spełniałaby wszystkie Państwa oczekiwania? Prosimy w takim przypadku o kontakt z nami. Postaramy się odnaleźć model ławki, który idealnie wpisze się w Państwa oczekiwania i potrzeby – zarówno pod względem wyglądu, trwałości, materiałów użytych do jego produkcji, jak również ceny za którą można ją kupić.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-30 z 54 pozycji

Aktywne filtry