Kosze miejskie wolnostojące

Miasta nieustannie ewoluują, zmieniając swój wygląd. Decyzja o montażu koszy na śmieci na stałe, nie zawsze jest dobrym pomysłem. Za pewien czas może się okazać że mozolnie i solidnie zamocowany kosz, będzie trzeba przenosić w inne miejsce. Aby tego uniknąć, a jednocześnie ograniczyć ryzyko uszkodzenia kosza podczas jego demontażu, warto zdecydować się na bardzo praktyczne kosze miejskie wolnostojące. Zasada ich działania jest bardzo prosta. Kosz ustawia się w dowolnym miejscu i pozostawia się w nim go na tak długo, jak jest potrzebne. Kosze tego typu nie muszą być mocowane do podłoża, choć taka możliwość oczywiście istnieje.

Kosze miejskie wolnostojące idealne na imprezy masowe

Nie zawsze i nie wszędzie wolnostojące kosze na śmieci są odpowiednim rozwiązaniem. Tam, gdzie potrzebne jest ich czasowe rozmieszczenie, np. podczas organizowanych imprez masowych, warto się na tym zastanowić. Im więcej koszy na śmieci zostanie ustawionych, tym większy poziom czystości i porządku zostanie zachowany. Zmniejszą się również późniejsze koszta dotyczące sprzątnięcia miejsca. Jakie kosze wolnostojące polecamy na tego typu imprezy?

  • Betonowe kosze na śmieci – wolnostojące kosze z betonu nie są lekkie. Ale to również ich zaleta. Ustawienie ich na podłożu może być dosyć kłopotliwe i wymagające użycia siły dwóch osób. Jednak dzięki temu zmniejsza się prawdopodobieństwo ich wywrócenia podczas samej imprezy. Jeśli ma to być koncert, nie trudno się domyślić że okazji ku temu będzie naprawdę wiele.

  • Stalowe kosze na śmieci – są jednymi z najlżejszych, a jednocześnie najwygodniejszych w użytkowaniu. Można bez trudu ustawić je w odpowiednim miejscu. Są jednak podatne na uszkodzenia – choć i one są stosunkowo proste do naprawienia.

Jeśli potrzebne są Wam miejskie kosze wolnostojące, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny, połączone z wysokim standardem obsługi.

Aktywne filtry