Ławki do ogrodu

Ogród – miejsce, w którym kochamy odpoczywać. Aby przebywanie w ogrodzie było przyjemne, komfortowe i bezpieczne, warto zadbać o jego prawidłowe wyposażenie. Mogą nim być ławki. Ławka do ogrodu to element małej architektury, nieodzowny w każdym ogrodzie, niezależnie od jego wielkości. W ofercie posiadamy ławki do ogrodu dostępne w wielu konfiguracjach i modelach. Są to produkty zaprojektowane z myślą o maksymalnej ergonomii i bezpieczeństwie. Posiadają unikalne rozwiązania, takie jak system mocowania do gruntu, anatomicznie wyprofilowane oparcia czy wygodne siedziska. Przedstawiamy kilka rodzajów ławek ogrodowych, które można znaleźć w naszej ofercie.

Wolno stojące ławki do ogrodu

Są to ławki skonstruowane w taki sposób, aby możliwe było ich łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce. Ich wymiar, użyte materiały oraz waga nie sprawiają trudności, aby nawet wiele razy dziennie zmieniać miejsce położenia ławki. Wolnostojące ławki do ogrodu można ustawić zarówno na utwardzonym tarasie, jak również na miękkim trawniku. W każdym miejscu prezentują się bardzo elegancko, stając się niesamowitą ozdobą każdego otoczenia. Ławki do ogrodu są nieocenionym miejscem odpoczynku i relaksu, mogą również umożliwiać organizację przyjęć towarzyskich i okolicznościowych, jak letnie grille.

Ławki do ogrodu do montażu na stałe

W uzasadnionych przypadkach można ławkę ogrodową zamocować na stałe do podłoża. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, kiedy w domu mieszkają małe, energiczne dzieci. Podczas swoich zabaw mogą próbować wdrapywać się na ławki. Grozić to będzie ich przewróceniem się i możliwością zranienia dziecka. Aby do takich sytuacji nie dochodziło, ławkę ogrodową można na stałe przyśrubować do podłoża, wykorzystując np. system kołków rozporowych. Jeśli ma to być ławka ogrodowa umieszczona na trawniku, zadbajmy o jej zabetonowanie. Można to zrobić naprawdę prosto, wykopując otwory w ziemi, zalewając je betonem i zatapiając w nich nogi ławki. Całość zostanie trwale i solidnie związana z gruntem.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-30 z 50 pozycji

Aktywne filtry