Kosze uliczne kompozyt WPC

Dlaczego materiały kompozytowe WPC cieszą się coraz większą popularnością? Łatwo odpowiedzieć na to pytanie. WPC, czyli materiały kompozytowe łączą w sobie największe korzyści tworzyw sztucznych oraz naturalnych materiałów ekologicznych. Do złudzenia mogą imitować naturalne drewno, pozostając tak samo wytrzymałymi i solidnymi jak stal. Ponadto WPC to tworzywo stosunkowo tanie w produkcji oraz łatwe do utrzymania w czystości. Nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z takich produktów.

Czy warto inwestować w kosze uliczne z kompozytu WPC?

Naszym zdaniem oczywiście że tak. Z roku na rok zauważamy rosnące zainteresowanie takimi produktami. Są one kupowane zarówno przez służby miejskie, odpowiadające za utrzymanie parków i porządku na ulicach, jak również przez zarządców prywatnych nieruchomości. Jedna z ważniejszych zalet koszy na śmieci z kompozytu WPC to bezobsługowość. Na czym ona polega? Kosze ze stali trzeba co pewien czas odświeżać i malować na nowo, aby usunąć ogniska korozji, które mogą się na nich pojawiać. Tak samo jest w przypadku koszy z drewna. Drewno jest materiałem nasiąkliwym, który chłonie wodę. Aby do tego nie dochodziło, należy regularnie je impregnować. To z kolei wymaga czasu, pracy i pieniędzy. Decydując się na kosze uliczne kompozyt WPC, problemy te przestają istnieć. Tworzywa kompozytowe są nienasiąkliwe. Nie korodują również. Są bardzo mocne i posiadają domieszki, które chronią przed płowieniem na skutek promieniowania UV. Dodajmy do tego również że są bardzo trwałe. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym kiedy już dojdzie do zniszczenia, można je szybko i łatwo naprawić.

Sprzedajemy ładne i tanie kosze uliczne z kompozytu WPC

Współpracując z nami, każdy klient może być pewien wysokiej jakości produktów, które od nas otrzyma. Każdy kosz na śmieci, który trafia do naszej oferty, to produkt przez nas przetestowany. Sprawdzamy go w codziennym użytkowaniu, aby mieć pewność że klienci będą zadowoleni z jego jakości, funkcjonalności i przede wszystkim z ceny.

Aktywne filtry