Wg budowy

Osoby szukające i kupujące ławki miejskie, uliczne, parkowe lub ogrodowe, mogą kierować się różnymi kryteriami podejmowania decyzji. Wygląd, cena, materiał oraz budowa. Właśnie w tym miejscu prezentujemy ławki, stosując podział wg budowy. Jest to bardzo ważny parametr, który pozwala łatwiej zdecydować o tym, jakiej ławki rzeczywiście potrzebujemy. Nie każdy bowiem materiał użyty do budowy ławki, oferuje taką samą wytrzymałość oraz łatwość konserwacji. Rozumiejąc Państwa potrzeby, sklep internetowy z ławkami oferuje produkty wykonane z następujących materiałów.

Ławki ze stali

W tej kategorii znajdziemy wiele modeli ławek, których część nośna została wykonana z czystej stali, jej stopów oraz żeliwa. Stal charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałości, dzięki czemu świetnie nadaje się do produkcji ławek. Bez trudu mogą przenosić największe obciążenia, jak również nie wymagają czasochłonnej konserwacji. Raz a dokładnie pomalowane, przez wiele następnych lat będą chronić przed korozją.

Ławki z betonu

Betonowe ławki mogą dla wielu osób być pewną nowością na rynku. Jednak występują one na nim już od wielu lat, świetnie sobie radząc z trudnymi warunkami użytkowania. Betonowe elementy są niezwykle wytrzymałe, jak również nie wymagają żadnej konserwacji. Jest to powodowane tym, że beton nie rdzewieje. Mimo wszystko, dla zachowania przez jak najdłuższy czas wysokich walorów estetycznych, zalecamy aby ławki z betonu były okresowo impregnowane.

Ławki z kompozytu WPC

Nowością, która od pewnego czasu istnieje na rynku są ławki z kompozytu. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które swoim wyglądem do złudzenia przypominają drewno, ale pozbawione są jego wad. Dotyczy to przede wszystkim nienasiąkliwości i braku potrzeby impregnowania. Ławki z kompozytu nie odbarwiają się również pod wpływem promieni UV.

Bez względu na to, na jaki model ławek zdecydują się Państwo, zawsze mogą liczyć na otrzymanie produktu najwyższej jakości, spełniającego wszystkie kryteria wytrzymałości i solidności. Ławki dostarczamy w postaci do samodzielnego montażu, który jest szybki i nieskomplikowany.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-30 z 51 pozycji

Aktywne filtry