Kosze miejskie inox

Inox to stal szczotkowana. Wykończenie inox jest bardzo popularne dla ekskluzywnych produktów, takich jak sprzęty AGD czy inne gadżety. Mimo wszystko jednak nic nie przeszkadza w tym, aby stal nierdzewna inox była wykorzystywana do produkcji koszy na śmieci. Miejskie kosze na śmieci nie muszą już się nam kojarzyć z kiepskim produktem niskiej jakości. Przykładem tego są nasze produkty. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów, zapewniają bardzo duże walory estetyczne. Czy kosze miejskie ze stali inox są drogie? Z pewnością nie można ich zaliczyć do najtańszych w naszej ofercie, ale nie znaczy to że nie mają swoich zwolenników.

Kiedy stal inox to dobry pomysł?

Kosze na śmieci, które są ustawione w miejscach reprezentacyjnych, również powinny swoim wyglądem nawiązywać do otoczenia. Nie przystoi wówczas ustawienie plastikowego, czerwono-żółtego kosza na tle pomnika lub innego, historycznego obiektu. Konieczne jest zapewnienie elementów małej architektury, które będą nawiązywać do charakteru i go podkreślać. Takim właśnie produktem są nasze kosze na śmieci ze stali inox. Odbijając światło słoneczne, nie zdradzają na pierwszy rzut oka swojego przeznaczenia.

Jak dbać o kosze miejskie ze stali inox

Stal nierdzewna jest jednym z najmniej wymagających materiałów. To bardzo dobrze, ponieważ służby miejskie i zarządcy nieruchomości mają więcej czasu na inne, poważniejsze obowiązki. Brudne kosze na śmieci można w prosty sposób doprowadzić do porządku, traktując je wodą z delikatnym detergentem. Decydując się na ich czyszczenie metodami ręcznymi, pamiętajmy o tym aby użytkować ściereczki czyste, bez stałych zanieczyszczeń. To ważne aby nie spowodowały one zarysowań na powierzchni stali. Kosze na śmieci ze stali inox występują w kilku wersjach – jako kosze wolnostojące i przeznaczone do montażu na stałe. Które z nich są naszym zdaniem odpowiednim wyborem? Polecamy kosze wolnostojące, które można w prosty sposób przenieść w dowolne miejsce, bez konieczności czasochłonnego montażu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz