Kosze parkowe żeliwne

Żeliwne kosze na śmieci to prawdziwy bestseller sprzedaży. Dlaczego? Żeliwo ma wiele zalet i świetnie się nadaje do produkcji elementów małej architektury ogrodowej. Co w żeliwie jest tak wyjątkowego? Przede wszystkim to, że może zostać roztopione i wlane do formy. Po zastygnięciu, otrzymujemy przedmiot – odlew, w dowolnym kształcie. Tak właśnie powstają kosze parkowe.

Nie śmieć – wrzuć do kosza

Brak koszy na śmieci to prawdziwa zmora wielu polskich miast i wsi. Również parki i ogrody pokazowe często nie są lepsze. Czym grozi oszczędność w rozstawianiu koszy na śmieci? Przede wszystkim tym, że będzie dochodzić do zaśmiecania środowiska naturalnego. Otoczenie, w którym nie ma wystarczającej ilości koszy na śmieci, często jest zasypane papierkami i butelkami. Konieczność ich późniejszego sprzątnięcia okazuje się znacznie kosztowniejsza, niż zakup i montaż koszy na śmieci w wystarczającej ilości. Warto o tym pamiętać już na samym początku urządzania parków i jego zagospodarowania. Atrakcyjne ceny koszy na śmieci żeliwnych, dostępnych w sprzedaży naszego sklepu mogą być dodatkowym powodem do tego, aby skorzystać z oferty.

Żeliwne kosze na śmieci do parku – ich wszystkie zalety

Duży ciężar własny kosza na śmieci, wykonanego z żeliwa jest niepodważalnym atutem takiego wyboru. Jeśli dodamy do tego solidne i stabilne zakotwienie kosza na śmieci w gruncie, otrzymujemy rozwiązanie gwarantujące bezpieczne użytkowanie na długie lata. Jak najlepiej zabezpieczyć żeliwny kosz na śmieci przed kradzieżą? Dokładnie tak, dobrze Państwo przeczytali. Kosze na śmieci często mogą paść ofiara kradzieży. Szczególnie wtedy, kiedy są wykonane z bardzo wartościowych materiałów. Żeliwo do takich się zalicza. Próby sprzedaży metalowych oraz żeliwnych koszy na śmieci na skupach złomu nagminnie zdarzają się w całym kraju. Aby tego uniknąć, warto zabetonować kosz w ziemi. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu koszy w specjalne kotwy. Umieszcza się je we wcześniej wykonanym otworze w ziemi, a następnie zalewa się go betonem. Można również dokonać montażu kosza na śmieci na utwardzonym podłożu, na przykład poprzez jego przyśrubowanie do bruku.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry