Kosze do segregacji stalowe

Segregowanie śmieci nie przychodzi Ci ani łatwo, ani szybko? Być może problemem jest niewłaściwe oznakowanie kosza na śmieci, który masz do swojej dyspozycji? Dla wielu osób największym wyzwaniem jest zapamiętanie, który kolor pojemnika oznacza plastik, papier, szkło lub metal. Na szczęście istnieją sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają to. Jednym z nich są nasze stalowe kosze do segregacji śmieci. Wykonane ze stali nierdzewnej lub malowanej proszkowo na kilka kolorów, posiadają bardzo czytelne oznaczenia. Składają się na nie zarówno kolory, jak i oznaczenia tekstowe. Wszystko po to, aby nie mieć najmniejszych wątpliwości przy wyborze komory, do której trafi plastikowe butelka lub szklany słoik.

Stalowe kosze do segregacji – z pokrywą czy bez?

Jednym z częstszych dylematów towarzyszących kupowaniu kosza na śmieci, jest zdecydowanie o tym czy powinien posiadać pokrywę czy nie? Kosze bez pokrywy są wyraźnie tańsze, choć nie powinno to stanowić głównego argumentu. Między innymi z tego powodu, że z wnętrza kosza na śmieci mogą wydostawać nieprzyjemne zapachy, a czasami wręcz i odory. To może skutecznie zniechęcać do korzystania z nich. Co gorsza, takie zapachy będące wynikiem rozkładania się resztę organicznych, mogą do wnętrza kosza przyciągać owady i gryzonie: osy, szerszenie, muchy, karaluchy, a także myszy i szczury. Są to niepożądane osobniki, których lepiej unikać w swoim sąsiedztwie.

Higiena a kosze na śmieci do segregacji

Wiele osób zapomina o tym, że również kosz na śmieci powinien być regularnie czyszczony. Jeśli o tym zapomnimy, może nam grozić prawdziwa epidemia szkodników, bakterii, larw i owadów. Największa szansa na ich namnażanie się powstaje w koszach przeznaczonych na odpadki biologiczne, takie jak resztki żywności. Aby kosz na śmieci można było szybko i wygodnie myć, dobrze wybrać model z opcją demontażu lub posiadający w dnie specjalne otwory do spływania wody. W ofercie naszego sklepu można znaleźć kosze na śmieci do segregacji odpadów, dostępne w wielu modelach, wielkościach oraz konkurencyjnych cenach.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry