Ławki na plac zabaw

Urządzenie placu zabaw to bardzo odpowiedzialne zadanie. Oprócz wyboru odpowiednich sprzętów i atrakcji dla dzieci, konieczne jest zamontowanie na placu udogodnień dla osób dorosłych. Są to różnego rodzaju ławki i pozostała infrastruktura parkowa, jak np. kosze na śmieci. Przyjrzyjmy się jednak z bliska zagadnieniu, jakim są ławki na plac zabaw. Jak powinny one być skonstruowane? Oczywiście w taki sposób, aby zapewniać dzieciom bezpieczeństwo. Przede wszystkim nie powinny posiadać ostrych krawędzi, na które dziecko może się nabić i skaleczyć. Między innymi dlatego wszystkie sprzedawane przez nas ławki na plac zabaw są specjalnie zaprojektowane, aby zapewniać maksymalną ochronę dzieciom. Posiadają gładkie i obłe krawędzie.

Jakie ławki na plac zabaw posiadamy w sprzedaży?

Na podstawie wieloletnich analiz, możemy bez trudu wskazać modele ławek, które wśród naszych klientów cieszą się największą popularnością. Są to ławki wykonane ze stalowych rur o okrągłym przekroju. Przymocowane są do nich drewniane deski, tworzące komfortowe siedziska i oparcia. Dla zabezpieczenia przed korozją, elementy stalowe malowane są proszkowo, a drewniane zaimpregnowane lakierem. Warto również zwrócić uwagę na takie udogodnienia jak podłokietnik. Są one ważnym elementem ławek, dzięki któremu można osobie dorosłej i w podeszłym wieku ułatwić wstawanie i siadanie na nią. Oczywiście oprócz wyżej opisanych modeli, posiadamy w sprzedaży ławki w innych wariantach.

Proste i nowoczesne ławki na plac zabaw

Jeżeli nie podobają się Państwu zbyt skomplikowane konstrukcje ławek na plac zabaw, posiadamy również alternatywy dla nich. Są to minimalistyczne konstrukcje, składające się wyłącznie z prostego siedziska. Mogą, ale nie muszą posiadać oparcia. Mogą również być pozbawione podłokietników. Ławki tego typu są bardzo odporne na trudne warunki użytkowania. Gwarantują długowieczność, a przy tym są mało wymagające w zakresie konserwacji i czyszczenia. Jeśli chcą Państwo zakupić takie ławki w konkurencyjnych cenach, zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy duży wybór, atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia.

Aktywne filtry