Stoły miejskie

Stoły miejskie to również stoły piknikowe. Wykonane z połączenia drewna i stali lub stali oraz betonu. Są przystosowane do użytkowania na otwartej przestrzeni i zostały zabezpieczone przez działaniem wilgoci. Proszkowo malowane elementy stalowe, wielokrotnie impregnowane elementy drewniane oraz impregnacja betonu, dzięki której w jej porach nie będą pojawiać się mchy. Stoły miejskie i piknikowe mogą w zdecydowany sposób zwiększyć atrakcyjność przestrzeni publicznej. Ich obecność zachęca mieszkańców do częstszego wypoczywania na świeżym powietrzu i sprzyja integracji lokalnych społeczności. Zaprojektowane i wykonane ze stylem i smakiem stoły piknikowe w wielu miejscach stają się centralnym punktem osiedlowego życia towarzyskiego.

Stoły piknikowe – gdzie najlepiej je instalować?

Stoły miejskie i stoły piknikowe przeznaczone są do montażu w miejscach rekreacji na świeżym powietrzu. W każdym niemal mieście takie miejsca występują. Mogą to być parki, skwery, błonia, plaże miejskie. Stoły piknikowe polecamy również do montażu na campingach i biwakach, a także miejscach wypoczynku w lesie. Decydując się na taki ruch, warto pamiętać o ustawieniu w ich pobliżu koszy na śmieci. One również są dostępne w ofercie naszego sklepu i to w bardzo dużym wyborze oraz atrakcyjnych cenach.

Czy stoły miejskie są trwałe?

Priorytetem w naszej działalności jest oferowanie Państwu wyrobów, które mają maksymalną trwałość i przydatność do użytkowania. Dotyczy to również stołów miejskich. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone gatunki drewna, stal zabezpieczona przed korozją oraz impregnowane elementy betonowe. Na tym jednak nie koniec. Wszystkie elementy naszych stołów zostały starannie przygotowane pod użytkowanie ich przez dzieci i osoby dorosłe. Zostały w tym celu pozbawione ostrych krawędzie, mogących spowodować skaleczenie. Dodatkowo, do impregnacji i zabezpieczenia antykorozyjnego stołów zastosowano bezpieczne, nietoksyczne i nie wywołujące alergii preparaty. Pozostają one neutralne w kontakcie ze skórą, są bezwonne i bardzo trwałe, chroniąc ławki i stoły przez następnych wiele lat.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry