Ławki miejskie betonowe

Ławki miejskie betonowe

Beton to podstawowy materiał konstrukcyjny, używany do budowy domów i konstrukcji inżynierskich. Jednak zastosowanie betonu jest znacznie szersze, niż może się wydawać. Jednym z nich są ławki miejskie betonowe.

Kiedy warto wybrać betonowe ławki miejskie

Beton jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na działanie warunków atmosferycznych. Nie straszne mu również próby zniszczenia i dewastacji. Zbrojone stalą betonowe podpory sprawiają, że nawet mocniejsze uderzenia czy wręcz potracenia spowodowane nieuważną jazdą samochodem, nie mogą im zaskoczyć. To jednak nie jedyny powód, dla którego warto wybrać ławki miejskie betonowe.

  • Nowoczesny design – beton jest dziś chętnie wykorzystywanym materiałem dekoracyjnym i wykończeniowym. Jego surowy wygląd świetnie komponuje się z minimalistycznymi wnętrzami mieszkalnymi i komercyjnymi. Również ławki miejskie z betonu dobrze się prezentują w otoczeniu takiego budownictwa. Centra handlowe, biurowce, a także modernizowane parki i place z dużą ilością okładzin kamiennych. To świetne miejsca, w których ławki miejskie z betonu będą naprawdę dobrze się prezentować.

  • Odporność na działanie wody – betonowe elementy ławek miejskich zostają starannie zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Impregnacja w postaci bezbarwnego płynu, nie wpływa na zmianę koloru podpory, ale skutecznie chroni ją przed penetracją wody i rozwijaniem się form organicznych, takich jak mech. Ławki miejskie betonowe nie muszą być dodatkowo impregnowane przez wiele następnych lat.

  • Ławki wolnostojące – nie zawsze i nie wszędzie istnieje możliwość przytwierdzenia ławki do gruntu. Ławki miejskie betonowe z powodzeniem mogą służyć jako ławki wolnostojące, nie grożąc przewróceniem się. Ich duży ciężar własny stanowi wystarczające obciążenie, zabezpieczając przed wywróceniem się.

Jak zamówić najwyższej jakości ławki miejskie betonowe? To bardzo proste. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i wybrania produktów, które najbardziej Państwu odpowiadają. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące naszych ławek.

Aktywne filtry