Ławki z komopozytu WPC

Podobają ci się trwałe i praktyczne ławki z kompozytu WPC? To rzeczywiście świetny wybór, zarówno jeśli patrząc ze strony użytkowej, jak i ochrony środowiska. W ławkach kompozytowych naturalne drewno zostało zastąpione elementami z tworzywa sztucznego, tak zwanego kompozytu. Do złudzenia ono przypomina naturalne drewno, ale ma znacznie więcej zalet. Przede wszystkim jest ono w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nie wymaga impregnacji i odświeżania. Nie grozi wbiciem się drzazgi oraz gniciem. Kompozyt WPC posiada fakturę i kolor do złudzenia imitujący naturalne drewno, dzięki czemu wykonana ławka z niego ławka prezentuje się niezwykle realistycznie.

A Ty jakie ławki z kompozytu WPC u nas zamówisz?

Podoba Ci się perspektywa posiadania trwałej i niezawodnej ławki? Chcesz się cieszyć przez wiele lat jej niezawodnością i solidnością? Jeśli tak, mamy świetną wiadomość. Teraz ławki z kompozytu WPC możesz zamówić łatwo i szybko w naszym sklepie. W ofercie posiadamy zarówno proste, nieskomplikowane modele ławek WPC bez oparcia, jak również bardziej rozbudowane ławki z kompozytu WPC z oparciem oraz podłokietnikiem. Bez względu na wybrany model, wszystkie ławki spełniają rygorystyczne kryteria jakości i bezpieczeństwa. Przede wszystkim umożliwiają osadzenie na stałe do podłoża, np. poprzez przykręcenie ławki śrubami do gruntu lub zabetonowanie ich.

Jak dostarczamy ławki z kompozytu WPC?

Wszystkie zamówienia na ławki parkowe, ogrodowe i uliczne realizujemy online. Oznacza to, że zamówienie można złożyć za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Kiedy otrzymamy potwierdzenie płatności, przygotowujemy wybrany model ławki do wysyłki. Każda ławka dostarczana jest w elementach do samodzielnego złożenia. Paczka zawsze zawiera czytelną instrukcję, wraz z koniecznymi elementami montażowymi. Ponadto dbamy o bezpieczeństwo przesyłki w trakcie transportu. Każda paczka jest zabezpieczona foliami ochronnymi oraz ubezpieczona na wypadek uszkodzenia mechanicznego w trakcie dostawy.

Aktywne filtry