kosze parkowe na słupku

Kosze parkowe mocowane na słupku są bardzo praktycznym, aczkolwiek w dalszym ciągu rzadko spotykanym wyborem. Dlaczego? Ponieważ wielu zarządców nieruchomości w dalszym ciągu nie wie o ich istnieniu. Tym samym skazują się na użytkowanie koszy parkowych w klasycznym wydaniu, co w wielu przypadkach może utrudniać ich obsługę. Lekarstwem na tego typu problemy są kosze parkowe na słupku.

Dla łatwiejszego koszenia – kosze parkowe na słupku

Każdy, kto miał przyjemność kosić domowy trawnik, na pewno może potwierdzić jak wiele trudu i pracy kosztuje dokładne objeżdżanie kosiarką drzewek i krzewów. Dokładnie to samo mogą powiedzieć służby odpowiedzialne za koszenie trawników w miejskich parkach oraz innych terenach zielonych. Ustawione na nich kosze na śmieci mogą bardzo to zadanie utrudniać, oznaczając konieczność poświęcenia większej ilości czasu. Czy można ten problem skutecznie rozwiązać? Oczywiście że tak. Jednym ze sposobów jest wybór koszy na śmieci na słupku. Jak są one zbudowane i jak działają? Przekonacie się o tym oglądając nasze produkty w tej kategorii.

Stalowy słupek, zabezpieczony przed korozją

Głównym elementem konstrukcji koszy na słupku jest rzecz jasna sam słupek. Może on mieć przekrój kwadratowy lub okrągły. W każdym przypadku zostaje skutecznie i trwale zabezpieczony przed korozją, poprzez dokładne pomalowanie go farbą. Sposób osadzenia kosza na śmieci na słupku w gruncie jest prosty. Należy wykopać otwór głęboki na około 50 do 60 cm. Na jego dnie układamy coś twardego, jak cegła lub płaski kamień. Następnie osadzamy na nim słupek kosza na śmieci i stabilizujemy go, celem uzyskania pionu. Kolejny krok to oblewanie wszystkiego betonem chudym. Kiedy słupek jest już zalany równo z powierzchnią, a beton zastygł, można przystąpić do montażu pozostałych elementów kosza. Zaletą takiego rozwiązania, jakim jest kosz na śmieci na słupku jest wygoda i łatwość koszenia pod nim. Również odseparowanie kosza od wilgoci, która może się zbierać na gruncie przedłuża jego żywotność. Polecamy ten model koszy z uwagi na duży wybór wzorów i modeli, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry