Kosze miejskie ocynkowane

Czego nie lubi żadna stal ani metal? Oczywiście wilgoci. Nawet krótkotrwały kontakt z nią może zaowocować rdzawym nalotem i korozją. W przypadku zewnętrznych koszy na śmieci jest to niedopuszczalne. Po kilku tygodniach takie kosze do niczego nie będą się nadawać. Oczywiście można temu zaradzić. Wystarczy zastosowanie odpowiedniego materiału, poddanego procesowi ocynkowania. Tak właśnie powstają nasze ocynkowane kosze na śmieci.

Ocynkowane kosze na śmieci – długowieczne i wytrzymałe

Czy ocynk zapewnia dużą trwałość stali i odporność na korozję? Tak. Takie kosze mogą służyć niezawodnie przez wiele lat. Warstwa ocynku jest jednak bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu takie kosze na śmieci można bez obaw montować w miejscach narażonych na częstą dewastację. Dodatkowo, jeśli zastosujemy prawidłowy i zalecany sposób montażu, np. przez kotwienie w gruncie, kosze będą nie do ruszenia.

Kosze miejskie ocynkowane – pod wiatę i nie tylko

Wszędzie tam gdzie przebywają ludzie, występuje zjawisko gromadzenia się odpadów. Puste butelki po napojach, opakowania po batonikach, chusteczki higieniczne i masa innych śmieci. To wszystko musi trafić do kosza na odpadki, a następnie zostać wywieziona na wysypisko. Nawet najprostszy kosz na śmieci jest o wiele lepszy niż jego brak. Z takiego właśnie założenia wychodzimy i polecamy wszystkim tanie i niezawodne kosze na śmieci ocynkowane. Pojemne, łatwe w obsłudze i montażu i odporne na działanie korozji. Idealnie nadają się do ustawienia w pobliżu budek gastronomicznych oraz innych obiektów. Ocynkowane kosze na śmieci, podobnie jak wiele innych koszy z naszej oferty można na stałe zabetonować do gruntu lub osadzić je na słupku. Istnieje również możliwość ich użytkowania w postaci wolnostojącej. Pojemność równa 60 litrów zapewnia bardzo dużą pojemność i jest kompatybilna z większością dostępnych na rynku worków na śmieci. Neutralna kolorystyka – jasna lub ciemna to kolejny atut naszych produktów, dzięki któremu kosz można umieścić w dowolnym miejscu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry