Kosze parkowe ocynkowane

Zakupienie koszy na śmieci ze stali ocynkowanej to bardzo dobra decyzja. Stalowe kosze są wytrzymałe, trwałe i lekkie. Pasują do niemal każdego otoczenia. Nie ma również problemów z tym, aby na stałe je przymocować do gruntu. Jak można to zrobić w najszybszy i najprostszy sposób? O tym w dalszej części artykuły.

Jak zbudowane są kosze parkowe ocynkowane?

W przypadku koszy zbudowanych wyłącznie ze stali ocynkowanej, nie zawierają one innych materiałów. Kosz może mieć konstrukcję geometryczną lub okrągła. W jego wnętrzu znajduje się natomiast mniejszy, wyjmowany kubeł. Jest to tak zwany wkład stalowy, do którego umieszcza się worek foliowy, a następnie do niego trafiają śmieci. Niewielka masa koszy ze stali ocynkowanej sprawia, że są one tanie w produkcji i łatwe w użytkowaniu. Przystępna cena pozwala na ich gęste rozstawienie w parku, co z kolei ułatwia utrzymanie w nim czystości i porządku. Śmieci trafiają wyłącznie tam gdzie ich miejsce, czyli do kubłów. Aby jak najdłużej mogły służyć Państwu i Waszym gościom, koniecznie należy zadbać o to, aby były solidnie zamocowane do podłoża. Co to oznacza?

Jak prawidłowo przytwierdzić kosze parkowe ocynkowane do gruntu

Wszystkie sprzedawane przez nas kosze, za wyjątkiem koszy wolnostojących, zawierają w komplecie niezbędne akcesoria i dodatki do montażu. Istnieją dwie możliwości jego przeprowadzenia. Pierwsza z nich to montaż poprzez przyśrubowanie kosza na śmieci do twardego podłoża. Może to być betonowy chodnik, brukowany plac czy parking z nawierzchnią asfaltową. Proces montażu polega na wywierceniu w podłożu otworów, umieszczeniu w nich dołączonych do zestawu plastikowych kołków rozporowych, a następnie za pomocą śrub przykręcenie kosza na śmieci. W przypadku gdy kosze parkowe ocynkowane mają być zamontowane na miękkim podłożu, takim jak np. trawnik, jedyna możliwa opcja ich trwałego montażu to zabetonowanie w gruncie. Jest to również szybkie i proste do wykonania. Należy wykopać odpowiednich rozmiarów otwór, wypionować w nim kosz, a następnie zalać go betonem i poczekać do jego stwardnienia.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry