Stojaki rowerowe Inox

Inox to szlachetny gatunek stali nierdzewnej. Powszechnie jest wykorzystywany do produkcji barierek, balustrad, a także innych elementów małej architektury. Z tego również surowca powstają nasze wyjątkowe stojaki rowerowe inox. Nierdzewne, eleganckie i o luksusowym wyglądzie. Świetnie wyglądają w miejscach reprezentacyjnych, podkreślając ich rangę, a jednocześnie zapewniając wysoki komfort użytkowania i maksymalne bezpieczeństwo.

Jak się używa stojaków rowerowych?

Stojaki na rowery to konstrukcje o różnych wymiarach. Ich długość zależna jest od tego, ile rowerów jednocześnie chcemy w nich zaparkować. Najbardziej popularne są stojaki rowerowe z 3 do 5 miejscami parkingowymi. Jeśli liczba rowerów jednocześnie parkowanych może być większa, zalecamy wybór stojaków modułowych lub stojaków modułowych, które można dowolnie rozbudowywać, montując dodatkowe segmenty. Stojaki rowerowe inox, aby były stabilne, a jednocześnie należycie chroniły jednoślady przed kradzieżą, powinny być dobrze przymocowane do ziemi. W tym przypadku z pomocą przychodzą 2 systemy. Stojaki można przyśrubować do gruntu lub na stałe je zabetonować w ziemi. Każdy ze sposobów jest skuteczny i trwały, a wybór podyktowany będzie rodzajem podłoża, na ktorym stojak ma zostać ustawiony.

Czy wybór stali inox na stojaki rowerowe to słuszna decyzja?

Jeżeli tylko budżet na to pozwala, to jak najbardziej tak. Takie srebrne, nierdzewne stojaki ze stali inox bardzo dobrze wyglądają w otoczeniu nowoczesnych budynków w zabudowie śródmiejskiej. Mogą również być estetycznym dodatkiem do wyposażenia parkingów centrów handlowych. Są niezwykle wytrzymałe, a sposób ich produkcji polega na spawaniu ze sobą zamkniętych profili. Od wewnątrz również są one antykorozyjne, dlatego nie ma obaw o penetrację wilgoci i pojawianie się rdzy w trudno dostępnych miejscach. Kupując stojaki ze stali inox w naszej firmie, mogą być Państwo pewni tego, że produkt na pewno Was nie zawiedzie. Jest solidnie wykonany, trwały i bezpieczny w użytkowaniu. Jego krawędzie są specjalnie sfazowane, tak aby uniknąć ostrych powierzchni, na których można się skaleczyć.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz