Ławki uliczne żeliwne

Jakie dobre powody przemawiają za tym, aby zakupić właśnie ławki uliczne żeliwne? My znamy odpowiedzi na to pytanie i chętnie się nimi z Wami podzielimy. Przede wszystkim ławki żeliwne powinny być solidne i bardzo wytrzymałe. To oczywisty fakt. Jaki zatem materiał może zapewnić spełnienie tych wszystkich warunków? Będzie to żeliwo. Po pierwsze jest ono stosunkowo tanie w produkcji, co korzystnie wpływa na niską cenę gotowego produktu. Po drugie żeliwo ma wysoką masę własną, co również jest plusem dla ławki. Jest ona cięższa przez to, a tym samym bardziej stabilna. Stabilność wpływa na bezpieczeństwo, a ono również jest ważnym warunkiem, kiedy kupujemy nowe ławki uliczne. Żeliwne produkty istnieją na rynku od wielu lat, ciesząc się niesłabnącą popularnością i dużym uznaniem wśród klientów.

Jak zadbać o ławki uliczne żeliwne


Kiedy już otrzymają Państwo produkty zakupione w naszym sklepie, nie pozostaje nic innego jak tylko je złożyć. Ze względów logistycznych, wszystkie nasze ławki dostarczane są paczkami kurierskimi w elementach do samodzielnego złożenia. Nie należy jednak się tego obawiać. Wszystkie elementy są solidnie i bezpiecznie spakowane, a w zestawie znajdują się niezbędne mocowania, śruby, nakrętki i podkładki. Oczywiście w zestawie nie brakuje również instrukcji montażu, która czyni cały proces szybkim i łatwym do samodzielnego wykonania. Kiedy ławki uliczne żeliwne zostaną już złożone w całość, pozostaje sprawdzenie siły dokręcenia poszczególnych śrub, a następnie przetransportowanie ławki w miejsce docelowe.

Jak przymocować ławki uliczne żeliwne do podłoża

Wybierając ławki w naszym sklepie, należy przewidzieć najlepszy dla nich sposób mocowania. Jeśli miejsce, w którym mają być ustawione jest utwardzone, należy ławki przymocować do podłoża śrubami. Wiercimy zatem w oznaczonych miejscach, znajdującymi się pod otworami w stopach ławki otwory wiertłem o prawidłowej średnicy. Następnie wkładamy do środka plastikowe kołki rozporowe. Całość skręcamy śrubami, które są w zestawie z ławką. Uzyskane w ten sposób mocowanie jest bardzo solidne i odporne na próby wyrwania.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry