Stojaki rowerowe U

Stojaki rowerowe w kształcie litery U to bardzo ciekawa, a jednocześnie niedroga propozycja stojaków rowerowych. Przeznaczenie tego typu stojaków to miejsca o ograniczonej powierzchni, jak również te, w których parkowanie rowerów zdarza się stosunkowo rzadko. Stojaki dzięki swojej prostej, nieskomplikowanej formie nie zabierają wiele miejsca i bardzo dobrze sprawdzają się zamontowane w pobliżu chodników, alejek, placów czy ścieżek rowerowych. Aby zrozumieć lepiej filozofię ich użytkowania, warto im się z bliska przyjrzeć.

Jak wykonane są stojaki rowerowe U?

Do produkcji takich stojaków wykorzystuje się specjalne rury ze stali nierdzewnej. Są one gięte na zimno w specjalnych giętarkach, co pozwala im nadać oczekiwany kształt. Montaż takich stojaków rowerowych odbywa się poprzez przyśrubowanie 2 nóg do utwardzonego podłoża lub zabetonowaniu nóg w specjalnie wykonanych otworach w ziemi. Ta druga metoda jest odpowiednim wyborem wtedy, gdy stojak ma zostać zamontowany na trawniku. Jakie zalety mają stojaki rowerowe typ U? Jest ich naprawdę wiele i warto je wszystkie poznać, aby móc dokonać świadomego wyboru.

Tanie i niezawodne stojaki rowerowe U

Jeżeli chodzi o cenę, to stojaki rowerowe U nie mają sobie równych. Są trwałe i bardzo wytrzymałe. Jednocześnie ich konstrukcja jest niezwykle prosta i składa się właściwie tylko z jednego elementu, zaginanego do pożądanego kształtu. Mimo tego że budowa stojaków rowerowych U jest prosta, nie można im odmówić gracji i finezji. Zależnie od modelu, mogą mieć symetryczny wygląd lub posiadać delikatnie ściętą górę. Na tym jednak nie koniec. Stojak rowerowy U jest przygotowany pod umieszczenie na nim logo lub innego znaku graficznego. Miejsce na niego jest przygotowane na blaszanej poprzeczce, znajdującej się między dwoma słupkami. Można na niej przykleić etykietę reklamową lub wyciąć laserowo dowolne logo lub napis. W każdym przypadku zapewniamy Państwu szybką realizację zamówienia, połączoną z bezpieczną dostawą pod dowolny adres w kraju.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry