Ławki miejskie z WPC

WPC to materiał kompozytowy, który jest ekologiczną alternatywą dla naturalnego drewna. Elementy z WPC do złudzenia przypominają drewno, ale są od niego znacznie trwalsze. Ławki miejskie z WPC to produkt godny polecenia, zarówno z uwagi na pro ekologiczne pochodzenie materiałów, jak również wygodę użytkowania.

Jakie zalety mają ławki miejskie z WPC

  • Odporność – drewno jest materiałem naturalnym, a więc organicznym. Sprawia to że jest ono narażone na działanie czynników atmosferycznych. Aby się przed nimi skutecznie bronić, musi być starannie i bardzo dokładnie zaimpregnowane. Jeśli o tym zapomnimy, już po jednym sezonie drewno może nosić ślady zużycia i zniszczenia. Działanie opadów deszczu, śniegu oraz bardzo duże wahania temperatur sprawiają, że miękkie gatunki drewna mogą się bardzo szybko i łatwo odkształcać. Ławki miejskie z WPC pozbawione są tego problemu. WPC to kompozytowe tworzywo sztuczne, które nie chłonie wilgoci, jest odporne na promienie UV i nie straszne mu wysokie i niskie temperatury.

  • Wygoda – aby ławki miejskie mogły służyć naprawdę długo, trzeba zadbać o ich regularną konserwację. Impregnacja elementów stalowych nie dopuszcza do penetracji wody w głąb drewna – trzeba jednak pamiętać o jej regularnym odnawianiu. WPC to wytrzymałe tworzywo sztuczne, które nie absorbuje wilgoci. Nie wymaga tym samym impregnowania. Ławki tego typu mogą służyć przez wiele lat zupełnie bez obsługowo, nie sprawiając najmniejszych problemów z użytkowaniem.

  • Estetyka – nie przypadkowo ławki miejskie z WPC są wzorowane na klasycznych ławkach z elementami drewnianymi. WPC świetnie imituje naturalne drewno. Wierne odwzorowanie faktury, słojów i koloru sprawia, że nawet przyglądając się z bliska, trudno dostrzec że mamy do czynienia z tworzywem sztucznym.

Ławki miejskie z WPC to produkt godny polecenia wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na najwyższej jakości produkcie, dopracowanej estetyce i przystępnej cenie. Ławki z WPC idealnie sprawdzają się w miejscach nie osłoniętych przed działaniem warunków atmosferycznych. Brak potrzeby impregnacji sprawia, że ich utrzymywanie staje się niemal bez koszotowe.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry