Kosze parkowe inox

Ładny kosz na śmieci nie musi być ciężki i przytłaczać okolicy swoimi rozmiarami i wyglądem. Udowadniamy że istnieją parkowe kosze na śmieci, które są nie tylko funkcjonalne, ale również solidne i niezawodne. Do tego ich wygląd również nie pozostawia żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem wartym uwagi. W tym miejscu mogą Państwo znaleźć najładniejsze i najwyższej jakości kosze zewnętrzne wykonane ze stali INOX.

Co to jest stal inox?

No właśnie. Większość z nas widziała tę stal na żywo, ale niekoniecznie zna jej nazwę. Stal inox to nic innego jak stal szczotkowana. Jest to równocześnie stal nierdzewna, zatem idealnie nadaje się do użytkowania na świeżym powietrzu. Taki kosz nie będzie korodować i przez cały okres użytkowania będzie wyglądać znakomicie. Polecamy ten rodzaj koszy szczególnie do tych miejsc, które są reprezentacyjne i powinny wyglądać na szczególnie zadbane. Są to nie tylko parki, ale również skwery, place miejskie czy główne alejki i deptaki.

Jak dbać o kosz parkowy ze stali inox?

Tak naprawdę wszystkie czynności konserwacyjne i obsługowe ograniczają się do regularnego opróżniania zalegających w nim śmieci i okresowego umycia kosza z zewnątrz. Stal nierdzewna powinna być zmywana ciepłą wodą z dodatkiem detergentu. Wystarczy do tego miękka szmatka, która nie będzie rysować powierzchni. Należy również zadbać o to, aby wnętrze koszy było czyste i regularnie usuwane z niego były wszelkie pozostałości po odpadkach. Zadanie to może być prostsze i szybsze do wykonania, jeżeli będziemy korzystać z wytrzymałych worków foliowych. Kosze na śmieci ze stali inox są jednymi z bardziej pożądanych na rynku. Znakomicie prezentują się w otoczeniu parkowej zieleni, jak również nowocześnie zaaranżowanych elementów małej architektury ogrodowej – ławek, altan wypoczynkowych czy stojaków rowerowych. Decydując się na kupno koszy ze stali inox w naszym sklepie, otrzymują Państwo gwarancję fachowej obsługi oraz szybko zrealizowanej wysyłki. Każda paczka jest przez nas starannie spakowana i zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz