Kosze parkowe stalowe

Stal jest idealnym materiałem do produkcji koszy na śmieci. Daje możliwość dowolnego kształtowania i określania każdego wymiaru. Parkowe kosze ze stali są bardzo mocne, solidne i niezawodne. Gwarantują naprawdę długi czas użytkowania, bez konieczności przeprowadzania regularnej i skomplikowanej konserwacji. By jednak rzeczywiście tak było, należy pamiętać o kilku istotnych rzeczach.

Jak wybrać dobry stalowy kosz parkowy?

Sprawdzić na początku, z jakiego gatunku stali kosz został wykonany. Czy jest to stal nierdzewna, odporna na działanie wilgoci i nie wchodząca z nią w korozję, czy może tańsze gatunki stali węglowej, które niestety muszą być dobrze zabezpieczone przed rdzą. W tym drugim przypadku konieczne jest okresowe przeprowadzanie przeglądów technicznych, mających na celu szybkie wykrycie ewentualnych usterek i odprysków. Jeśli takie zostaną stwierdzone, kosz na śmieci powinien zostać poddany renowacji. Oznacza to usunięcie rdzy powierzchniowej, oczyszczenie metalu, odtłuszczenie, zabezpieczenie podkładem, a po jego wyschnięciu, wykonanie ostatniej warstwy lakieru – koloru. Tych wszystkich trudności można oczywiście uniknąć. W jaki sposób? Już na samym początku wybierając dla siebie odpowiedniej jakości kosze na śmieci. Dobrze by do ich produkcji wykorzystana była stal nierdzewna, np. inox. Takie kosze parkowe są oczywiście droższe w zakupie, ale tańsze w użytkowaniu i będą mogły służyć zdecydowanie dłużej, nie nosząc żadnych widocznych śladów uszkodzenia.

Jakie kosze parkowe stalowe posiadamy w ofercie?


Stalowych koszy na śmieci posiadamy w ofercie dziesiątki. Są to kosze produkowane w Polsce, przez rodzime firmy, a tym samym gwarantujące najwyższą jakość wykonania, solidność i niezawodność. Nadają się do użytku zewnętrznego, dobrze znosząc wymagające warunki eksploatacji, jak również trudne warunki atmosferyczne. Niewątpliwym ich atutem jest cena. Bardzo atrakcyjna, a tym samym dostępna dla budżetów większości miast i zarządców parków. Dostępne w dużym wyborze wzorów, na pewno ucieszą najbardziej wymagających klientów.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry