Stojaki rowerowe malowane RAL

Udowadniamy że stojaki rowerowe nie muszą być nudne i monotonne. Najlepszym tego dowodem są nasze stojaki na rowery, malowane na wybrany kolor RAL. Proces produkcji stojaków rowerowych ze stali wygląda następująco. Elementy są wytwarzane z wysokiej jakości surowca. Jest on gięty na zimno, a w przypadku elementów żeliwnych są to odlewy. Aby zabezpieczyć stojak rowerowy przed działaniem korozji, musi on zostać pomalowany specjalną farbą antykorozyjną. Jest to podkłada. Ostatnią warstwą finalną powłoki jest malowanie proszkowe. Jest to znana i uniwersalna metoda malowania elementów stalowych, wykorzystująca zjawisko elektrostatyczności. Farba tego typu nie ma postaci płynnej, ale występuje jako proszek. Ściśle pokrywa wszystkie elementy stali, a następnie zostaje utwardzona poprzez wygrzewanie w specjalnych piecach. Proszek, czyli farba, może występować w wielu kolorach. W ofercie posiadamy stojaki rowerowe, które można zamówić w jednym z kilkunastu różnych kolorów RAL.

W jakim kolorze zamówić stojak rowerowy?

Możliwość zamawiania stojaków rowerowych malowanych na kolor RAL, daje nieskończenie wiele możliwości kreowania przestrzeni miejskiej. Stojaki mogą być dopasowane do pozostałych elementów małej architektury, tworząc z nimi spójną całość. Kolorowe stojaki rowerowe przyciągają również uwagę, stając się żywą reklamą dla miasta lub firmy, podkreślając jej proekologiczne zaangażowanie i odpowiedzialną postawę w promowaniu zdrowego trybu życia.

Jakie modele stojaków rowerowych RAL posiadamy?

W ciągłej sprzedaży posiadamy stojaki rowerowe znanych i cenionych producentów krajowych. Współpracując z nimi od wielu lat, zdążyliśmy poznać wysoką jakość ich produktów, a także uzyskać korzystne rabaty handlowe. Dzięki nim możemy oferować Państwu ciekawe i trwałe stojaki rowerowe w konkurencyjnych cenach i dużej dostępności – niemal od ręki. Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy wybrać stojak odpowiadający Państwa potrzebom. W przypadku jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy i udzielimy niezbędnych wyjaśnień. Zapraszamy do zakupów oraz kontaktu z naszym działem handlowym.

Aktywne filtry