Ławki na murek

Murki betonowe, kamienne lub ceglane znajdują się w niemal każdym mieście. Zazwyczaj pełnią one rolę umocnień gruntu i aranżują przestrzeń. Jednak jest pewien sposób, aby uczynić z nich całkiem funkcjonalne elementy otoczenia. Jak to zrobić? Oczywiście zamontować na nich ławki. Takie właśnie ławki można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Są to najwyższej jakości produkty renomowanych, polskich firm. Za wysoką jakość ich produkcji odpowiada starannie dobrany materiał konstrukcyjny: stal malowana proszkowo, aby zapewnić jej ochronę przed korozją, jak również najtrwalsze gatunki drewna liściastego, impregnowane metodą ciśnieniową.

Jak korzystać z ławek na murek

Solidne i bardzo funkcjonalne ławki na murek bez trudu odnajdą się w każdej przestrzeni publicznej. Można je w sposób bardzo szybki i prosty zamocować do każdego typu murku, bez względu na wysokość i materiał, z jakiego został wykonany. Aby skutecznie, szybko i trwale przymocować taką ławkę do murku, konieczne jest jest wykonanie w nim otworów. Umieszcza się w nich dołączone do zestawu kołki i wkręca się do nich kołki. Ten sposób mocowania gwarantuje maksymalną solidność i gwarantuje że ławka nie spadnie podczas jej użytkowania.

W jakich miejscach montować ławki na murek?

Skwery, parki i zieleńce to miejsca, w których najczęściej można spotkać różnego rodzaju murki oporowe. Służą one do oddzielania terenów o różnej wysokości, umacniania skarp, jak również mogą stanowić część konstrukcyjną schodów lub obramowania placów. Ławki na murek pozwalają je wykorzystać w sposób optymalny, czyniąc z nich bardzo funkcjonalne i komfortowe miejsce do siedzenia. Ławki na murek posiadają najczęściej siedziska wykonane z drewnianych desek. To doskonały materiał do tego typu zadań, trzeba jednak pamiętać o kilku istotnych rzeczach: drewno co jakiś czas musi być odświeżane i impregnowane. Zabezpiecza to materiał przed chłonięciem wilgoci oraz rozwarstwianiem się. Co jaki czas należy tę czynność wykonywać? W zależności od stanu ławki, raz na kilka lat. Aby ten czas przedłużyć, ławki na murek można na okres zimy zabezpieczać, np. poprzez okrycie je plandekami lub demontaż.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry