Ławki uliczne kompozytowe

W dzisiejszych czasach wiele osób niechętnie patrzy w stronę tworzyw sztucznych. Sprzyja temu pro ekologiczny trend. Jednak nie zawsze tworzywa sztuczne muszą oznaczać coś złego. Tak jak w przypadku ławek ulicznych, te które zostały wykonane z tworzyw kompozytowych są nie tylko wygodne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale również przyjazne środowisku. Jak to możliwe?

Z czego wykonane są ławki kompozytowe?

Tworzywa kompozytowe powstają z kilku surowców. Są one mieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach, aby jak najlepiej imitować wygląd naturalnego drewna. Tym samym pozwala to ograniczyć wycinkę drzew, koniecznych do pozyskania materiału na deskowanie. Po drugie, tworzywa kompozytowe w dużej mierze powstają z przetworzonych surowców, czyli odzyskanych w wyniku recykingu. To również oznacza że dają im drugie życie. Po trzecie – żywotność ławki kompozytowej jest wielokrotnie większa niż klasyznej ławki stalowo drewnianej. Materiały kompozytowe zawierają w sobie wiele domieszek, w tym również tych eliminujących szkodliwe promieniowanie UV. Przypomnijmy, że to właśnie ono odpowiada za szybką utratę kolorów i płowienie desek. W klasycznych przypadkach, aby temu zapobiegać konieczne jest regularne malowanie drewna.

Jakie ławki uliczne kompozytowe oferujemy?

W sprzedaży posiadamy bardzo duży wybór ławek ulicznych z kompozytu. Można u nas znaleźć ławki w szerokim przekroju cen – od prostych i tanich, pozbawionych oparcia i podłokietnika, aż po nieco wyższe modele, ze wszelkimi udogodnieniami korzystnie wpływającymi na komfort siedzenia. Jako firma, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą obiektów małej architektury, posiadamy w asortymencie wyłącznie ławki uliczne najlepszych producentów. Posiadanie ich w swoim ogrodzie lub pod zarządem jest gwarancją długiego i satysfakcjonującego użytkowania. Dla klientów instytucjonalnych oraz administracji publicznej, oferujemy dogodne formy finansowania, w tym możliwość płatności z odroczonym terminem.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry