Mała architektura

Kosze uliczne żeliwne

Każdy, kto zdecyduje się na uliczne kosze żeliwne, na pewno nie pożałuje tej decyzji. Dlaczego? Ponieważ są to jedne z najtrwalszych koszy dostępnych na rynku. Należy podkreślić iż decydując się na ich zakup, mogą Państwo liczyć na wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Żeliwne kosze na śmieci są ciężkie i stabilne. Nawet jeśli nie zostaną trwale połączone z gruntem, można mieć pewność że będą służyć długo i niezawodnie.

Jak produkuje się kosze uliczne żeliwne?

Warto nieco więcej uwagi poświęcić temu, aby dowiedzieć się jak wygląda proces produkcji takich koszy na śmieci. Żeliwne kubły na śmieci w rzeczywistości są odlewami. Aby mogły powstać, konieczne jest wcześniejsze wykonanie formy. Do formy wlewa się następnie płynne żeliwo i pozostawia do wystygnięcia. Kiedy kosz jest już wykonany, wyjmuje się go z formy i poddaje dalszym pracom wykończeniowym. Powierzchnia oraz krawędzie kosza są dokładnie szlifowane, po to aby usunąć wszelkiego rodzaju ostre i chropowate krawędzie i powierzchnie. Mogą one doprowadzić do skaleczenia. Kiedy kosz uliczny z żeliwa jest już gotowy, następuje jego dokładne umycie i oczyszczenie, a następnie malowanie. Żeliwne kosze uliczne mogą być malowane na jeden z kilku kolorów. Najczęściej spotkać można kosze w kolorze czarnym, jak również złotym oraz srebrnym.

W jakich miejscach sprawdzają się uliczne kosze na śmieci?

Odpowiedź na tak postawione pytanie może być tylko jedna i bardzo krótka. Takie kosze znakomicie nadają się do wszystkich miejsc. Mogą być ustawione wzdłuż ruchliwych chodników, jak również na parkingach. Dzięki temu, że są bardzo odporne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, nie grozi im przypadkowe uszkodzenie. Żeliwo jest również odporne na korozję. Dodając do tego solidnie wykonaną powłokę antykorozyjną, otrzymujemy produkt najwyższej jakości, który na pewno spełni oczekiwania wymagających klientów. W sprzedaży posiadamy żeliwne uliczne kosze na śmieci, dostępne w stylu nowoczesnym oraz klasycznym oraz najbardziej popularnych pojemnościach.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry