Ławki miejskie INOX

Modne wykończenie elementów stalowych – INOX, coraz częściej pojawia się również na ławkach miejskich. Dzięki temu, ławki te zyskują na atrakcyjnym i bardzo nowoczesnym wyglądzie. Czy ławki miejskie INOX dostępne są również w ofercie naszego sklepu internetowego? Oczywiście że tak. Co więcej, oferujemy bardzo duży wybór ławek INOX. Są to ławki z oparciami, z podłokietnikami oraz proste ławki miejskie, składające się tylko z siedziska.

Ławki miejskie INOX – co musisz o nich wiedzieć

Wielu osobom bardzo podobają się miejskie ławki INOX, jednak mają pewne związane z nimi obawy. Mogą one dotyczyć np. sposobu konserwacji takich ławek i utrzymywania ich w czystości. Stal INOX wygląda jak stal szczotkowana. Pojawiają się w związku z tym wątpliwości, czy taka stal będzie odporna na działanie korozji oraz jak zachowa się po zimie. Na szczęście mamy bardzo dobrą wiadomość. Ławki miejskie INOX należą do jednych z najtrwalszych w swojej klasie. Nie tylko świetnie się prezentują, ale również nie sprawiają trudności z utrzymaniem ich w czystości. Są odporne na działanie korozji oraz bardzo łatwe w czyszczeniu. Nie trzeba do tego celu używać żadnych specjalnych środków. Wystarczy wilgotna, miękka szmatka, którą usuwamy zanieczyszczenia, a następnie polerujemy element stalowy suchą, miękką ściereczką.

Jakie ławki miejskie INOX wybrać – z siedziskiem drewnianym czy stalowym?

Jednym z częstszych dylematów naszych klientów jest zdecydowanie o tym, z jakiego materiału powinno być wykonane siedzisko ławki. Do wyboru są dwie opcje. Pierwsza z nich to siedzisko ze stali. Najczęściej jest to arkusz blachy nierdzewnej, w którym wykonana jest seria otworów. Pozwala ona na swobodne odpływanie wód opadowych, jak również nadaje całości bardzo estetycznego, nowoczesnego wyglądu. Nie sposób odmówić temu rozwiązaniu elegancji i trwałości, jednak ma ono również pewną wadę. Jest nią uczucie zimna, którego doświadczymy szczególnie zimą. Ławki miejskie INOX można również zamówić z siedziskiem drewnianym. Składa się ono z kilku wytrzymałych desek, ułożonych jedna obok drugiej. Są one na tyle grube i solidne, aby dzielnie przenosić nawet największe obciążania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz